• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Blue White Estetik Güzellik

Adres :

Doğan Araslı Cad. No: 152 Daire: 4 İstanbul Esenyurt İstanbul » Esenyurt

Sektör :

Yetkili Kişi :

Kadir Arslan

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

-

Whatsapp 1:

0 (505) 008 01 04

Kendine değer veren ve saygı gösteren her kadın, daima bakımlı ve alımlı gözükmek istemektedir. Bazen zaman yetersizliğinden, bazen ise profesyonel bir destek alınması gerektiğinden kişisel bakımı evde tamamlamak zorlaşabilmektedir. İstanbul güzellik merkezi sektöründe yer alan firmamız, sizlerin kişisel bakım ve güzellik alanındaki ihtiyaçlarınıza etkili çözümler sunmaktadır. Firmamız olarak tek gayemiz, siz değerli müşterilerimizi merkezimizden memnun ve mutlu şekilde uğurlayabilmektir.

Güzellik ve bakım alanları, oldukça geniş kapsamlı olup çok sayıda hizmet seçeneği bulunmaktadır. Merkezimiz olarak, bizler de sektördeki çeşitlilikten geri kalmıyor ve hizmet kapasitemizi her geçen gün daha çok genişletiyoruz. Güzelliğinizin ön plana çıkarılmasının hedeflendiği merkezimizde cilt bakımı, lazer epilasyon, kaş tasarımı, dövme silme, kirpik lifting ve ipek kirpik, protez tırnak uygulamaları sizlerin hizmetine sunulmuş durumdadır.

Cildinize ve vücudunuza gerçekleştireceğimiz tüm dokunuşlar, sizlerin sağlığını düşünülerek yapılmaktadır. Firmamız olarak; kullandığımız tüm malzeme ve ekipmanların kalitesine dikkat ediyor, sertifikalı ürünleri kullanmaya özen gösteriyoruz. Sizlere en kaliteli hizmetin sunulmasının amaçlandığı merkezimizde, sektördeki tüm yenilikler ve gelişmeler takip edilmekte olup cihazlarımız yüksek teknolojiye sahiptir.

Her kadının güzel olduğunu savunan düşünce yapımız doğrultusunda, siz değerli müşterilerimizin içindeki güzelliği ortaya koyabilmesi adına çeşitli hizmetler sunuyor bulunmaktayız. Kişisel bakımınızı profesyonel kişilere emanet etmeniz gerektiğinden dolayı, firma olarak biz de alanında uzman kişilerle çalışıyor bulunmaktayız. Eğer sizler de kişisel bakımınızı tamamlamak veya güzellik uzmanlarımızdan destek almak isterseniz, Blue White Estetik Güzellik olarak sizlere hizmet vermekten büyük mutluluk duyarız.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR