• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Bmw Grup Oto Servis

Adres :

Gül Tepe Mahallesi Asmalı Sokak No.16/abc4 Eylül Sanayi Sitesi Sivas » Merkez

Sektör :

Yetkili Kişi :

Burhan Öztürk

E-Posta Adresi :

bmwgrupoto06@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (545) 857 20 98

Whatsapp 2:

0 (545) 857 20 98

Whatsapp 3:

0 (533) 678 07 23

Bir dünya markası olan BMW ülkemizde de en çok tercih edilen araç markalardan birisidir. Konforu, sağlamlığı ve estetiği ile dikkatleri üzerine çeken markanın araçları bütün diğer araçlar gibi zaman zaman bakıma alınmak zorunda kalınmaktadır. Bazen de arızalanarak tamir edilmesi gerekmektedir. Son derece özel araçlar olan BMW’nin bütün serilerinin markanın uzmanlarınca işleme alınması gerekmektedir. Sivas merkezde faaliyet gösteren Bmw Grup Oto Servis olarak kaliteyi tercihe sunuyoruz.

Sivas oto servis ve tamirhane sektöründe uzun yılların deneyimi ve kalitesiyle öne çıkan firmamız, her birisi alanında yetişmiş, eğitimli ve gelişime açık personellere sahiptir. Görevlilerimizin her bir işini severek, büyük bir özveriyle yerine getirmekte, ekip ruhu ile başarılara imza atmaktadırlar. Uzun yıllardır araç sektörünün içiresinde bulunan marka her yıl yeni ürünleriyle gün yüzüne çıkmakta, hayranlarını şaşırtmaktadır. Firmamız sadece BMW markası üzerine yoğunlaştığı için markanı bütün modellerine en etkili çözümleri sunmakta, gerekli tamir, bakım, onarım ihtiyaçlarını gidermektedir.

Oto tamir servisi olarak BMW bakım onarım, BMW araç tamiri, BMW bakım onarım, BMW şanzıman tamiri servisi, BMW özel servis, BMW araç tamir ustası ve daha onlarca farklı hizmet sizlere sunuyoruz. Araçlarınızın profesyonel olarak bakım, onarımını yerine getirerek hem can ve mal güvenliğinizi arttırıyor hem de araçlarınızın kullanım ömrünü uzatıyoruz. Yedek parça servisi olarak ihtiyaç duyulan yedek parçaların teminin yapıyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR