• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Bobaç Toptan Yem Mama ve Aksesuar

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Durmuş Güler

reklam logosu
  • firma instagram

Kestel’de hayvan severlere hizmet vermekte olan firmamız Bobaç Toptan Yem Mama ve Aksesuar birmilyonnokta.com üyesidir. Bursa evcil hayvan firmaları arasında çalışmalarına devam eden firmamızda sizler için; mama satışı, kedi kumu satışı yapılmaktadır. Bunlar dışında hayvanlarımıza ait aksesuar satışı da yapılmaktadır. Firma çalışanlarımız dinamik, eğitimli, hayvanlar konusunda tam donanım bilgi sahibi ve yıllardın deneyimine sahip olan kişilerdir.

Firma olarak evcil hayvanlarımız için en kaliteli mamaları tedarik edip satışını yapıyoruz. Yavru kedilerimiz için lezzetli, renklendirici ve tatlandırıcı içermeyen lezzetli mamalar satmaktayız. Yetişkin kedilerimiz için; yine renklendirici ve koruyucu içermeyen, sağlıklı mamalar satmaktayız. Müşterilerimiz bizleri arayarak toplu sipariş de verebilmektedirler. Mamalar dışında Petshop ürünleri satışımız da mevcuttur. Oyuncaklar, kafesler, kedi ve köpek evleri, taşıma çantaları, çeşit çeşit tasmalar, akvaryumlar ve balık yemleri gibi saymakla bitmez ürünler satmaktayız.

Firmamızda her bütçeye uygun ürünler bulabilirsiniz. Firmamız Kestel’de çok ilgiyle takip edilen, müşterilerin güvenini kazanmış bir firmadır. Bu sayede de sektörde öncü olmuştur. Tüm ürünlerimiz için işe ilk başladığımız günden bugüne kadar uygun fiyat seviyelerinde satış yaptık, bu şekilde ilerlemeye devam ediyoruz. Bizleri web sayfamızdan inceleyip ürünlerimiz hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz, irtibat numaralarımızdan da arayarak bilgi alabilirsiniz. Ayrıca firmamıza gelemeyecek olan müşterilerimiz sipariş verebilir, hızlı teslimat yapan ekip arkadaşlarımız ürünlerinizi adresinize en kısa zamanda teslim ederler.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR