• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Bodrum Hafriyat Ölgün Yapı Market

firma adresi

Adres :

Akyarlar Mahallesi Halil Saygı Caddesi No: 36/a Muğla » Bodrum
firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Davut Ölgün
firma websitesi

Web Sitesi :

firma email

E-Posta Adresi :

[email protected]
firma wp

Whatsapp 1:

0 (543) 856 16 37

Hafriyat alanında hizmet veren Bodrum Hafriyat Ölgün Yapı Market isimli firmamızla sizlere her alanlarınızda ve projelerinizde yardımcı olmaya devam ediyoruz. Farklı hizmet seçeneklerimizle geniş müşteri kitlesine ulaşmaya devam ediyoruz. Profesyonel ekibimizle sizlere kusursuz hizmet garantisi sunuyoruz. Hafriyat alanında ihtiyaç duyduğunuz tüm makineleri sizlerin kullanımına sunuyoruz. İnşaat veya diğer projelerinizde alanlarınızı daha elverişli bir hale getiriyoruz. Donanımlı çeşitli araçlarımız farklı arazi tiplerinde kolaylıkla çalışmalarını sürdüreceklerdir. Genel kazı işlemleri, temel kazısı, bahçe düzenleme, dolgu işleri verdiğimiz hafriyat çalışmalarından bazılarıdır.

Yapı market hizmetimizle de aradığınız tüm ihtiyaçları sizlere uygun fiyatlarımızla buluşturuyoruz. Farklı markalara ait ürünlerimiz arasından aradıklarınızı kolayca bulabileceksiniz. İnşaat malzemeleri, boya malzemeleri, su tesisat malzemeleri ve diğer tüm araç gereçleri yapı marketimizde kolayca bulacaksınız. Projelerinizde, ev tadilatlarınızda, tesisat işlemlerinizde lazım olan ürünleri sizlere sunuyoruz. Aradığınız eksikleri kolayca tek seferde mağazamızda bulacaksınız. Sizlere güler yüzlü ve ilgili bir şekilde yardımcı olacağımızın garantisini veriyoruz. Çeşitli alanlarda ihtiyaç haline gelen ve kullanılması gereken ürünleri uygun fiyatlarımızla sizlere sunuyoruz.

Muğla hafriyat alanında hizmet veren firmamızla hem projelerinizde sizlere yardımcı oluyoruz hem de projeleriniz gerçekleştirirken kullanmanız gereken ürünleri sizlere sunuyoruz. Müşteri memnuniyetli hizmetlerimizle bu alanda çalışmaya devam ediyoruz. Hafriyat ve yapı market alanında verdiğimiz hizmetlerle geniş müşteri yelpazesine ulaşmaya devam ediyoruz. Modern yenilikçi hizmetlerimizle sorunlarınızı çözüme kavuşturuyoruz.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR