• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Bodur Ekmek Fırını

firma adresi

Adres :

Karacaömer Mahallesi Civil Sokak No : 12 Altınordu Ordu » Merkez
firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Kemal Bodur
firma websitesi

Web Sitesi :

firma email

E-Posta Adresi :

[email protected]
firma wp

Whatsapp 1:

0 (537) 696 46 35

reklam logosu

Günlük yaşantımızda en çok tükettiğimiz ürünlerin başında gelen ekmekler Bodur Ekmek Fırını olarak birmilyonnokta.com sitesinde satışa hazır. Kahvaltılarınızda, akşam yemeklerinizde sofralarınıza her daim eşlik eden ekmek üretimimiz de tercih edilen bir firmayız. Ordu pasta ve pastane sektöründe kullandığımız her malzeme sağlık kontrolünden geçmektedir.

Yediğimiz her yemeğin bir tarihi olduğu gibi tükettiğimiz ekmeklerinde tarihi vardır. Eskiden, özellikle köy yerlerinde kadınlar evlerinde ekmek yaparlar ve bu ekmeği tüketirlerdi. Günümüzde de modern ve teknolojik bir yapıya kavuşmuş olsak da hala köylerde, evlerinde ekmek yapan insanlar az da olsa mevcuttur. Çünkü bu doğal tadı çoğu fırın ürettiği ekmeklerde yakalayamamakta ve yakalamak için uğraşmamaktadır. Bodur Ekmek Fırını olarak bizim farkımız sanki evinizde ekmeği kendiniz yapmışsınız gibi hissetmenizi sağlamaktayız ve aradığınız o doğal tadın farkında olmanız için çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.

Sizler için ürettiğimiz bu lezzetli ekmekler katkısız ve son derece sağlıklıdır. Bodur Ekmek Fırını, her çalışanı işinde tecrübeli, titiz, dikkatli ve güvendiği kişilerden oluşmaktadır. Fırınımızda her gün taze çıkmış ekmeklerimizi satışa sunarak sofralarınıza ulaştırıyoruz. Aldığımız toplu siparişlerde normal günlerden daha fazla çalışarak ortaya emeğimizi döküyoruz. Özel günler için istenen ekmekler ya da satışa sunduğumuz her ekmek hijyenik bir ortamda usta fırıncılarımız tarafından hazırlanmaktadır.

Bodur Ekmek Fırını olarak birçok çeşitte ekmek satışı yapmaktayız. Hamburger ekmeği, tost ekmeği, yuvarlak ekmek, çavdar ekmeği, buğday ekmeği, ramazan pidesi ve lavaş üretmekteyiz. Müşterilerimiz güvenle bizleri seçebilir.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR