• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Bolat Oto Kurtarma

firma adresi

Adres :

İvedik Ankara » Yenimahalle
firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Mehmet Bolat
firma websitesi

Web Sitesi :

firma email

E-Posta Adresi :

[email protected]
firma wp

Whatsapp 1:

0 (507) 930 15 60

reklam logosu
  • firma fb

Ankara ili Yenimahalle ilçesinde siz değerli müşterilerine çok uzun senelerden bu yana önemli hizmetler sunan Bolat Oto Kurtarma isimli işletme olarak her zaman güvenli, hızlı, uygun fiyatlı, kaliteli ve profesyonel hizmetler sunmakta ve bu hizmetler sayesinde her zaman müşteri sayılarımızda artış meydana getirmekteyiz. İşletme olarak deneyimli şoförlerimiz ve kaliteli vinçlerimiz ile sizlere her zaman sorunsuz ve hatasız hizmetler sunmaktayız. İşletmemiz bünyesinde hizmet veren şoför elemanlarımızın işe alımları aşamasında pek çok denemeden ve sınavdan geçirilmesini sağlamaktayız. Bu deneme ve sınavlar sayesinde direkt olarak kaliteli hizmetler sunabilmemizi sağlayan elemanların işe başlamalarını sağlamaktayız. Oto kurtarma hizmetleri işletmemiz tarafından her zaman en uygun fiyatlar ile sunulmaktadır.

İşletme olarak hizmetlerimiz esnasında kullandığımız vinçlerimizin tüm periyodik bakımlarını zamanında, eksiksiz ve orijinal parçalar ile yaptırmaktayız. Bu bakımlar sayesinde sizlerin güvenli ve hızlı şekilde hizmetler alabilmenizi sağlamaktayız. Araçlarınızın tüm yüklerini çekecek olan makara ve halat sistemlerinin bakımları ayrı olarak yapılmaktadır. Gerekli görüldüğü durumlarda parçalar sıfırları ile değiştirilmektedir. Ayrıca kullandığımız navigasyon sistemleri sayesinde bulunduğunuz konumlara en hızlı şekilde gelebilme şansına sahip olmaktayız.

Sizlerin de bu şekilde güvenli, kaliteli, hızlı, uygun fiyatlı, sorunsuz ve profesyonel hizmetler almaya ihtiyacınız var ise eğer Ankara yol yardım sektöründe hizmet veren işletmemiz ile iletişim kurarak memnun kalacağınız ve pişman olmayacağınız şekilde hizmetler alma şansına sahip olabilirsiniz.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR