• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Bolero Kırtasiye San.tic.ltd.şti.

Adres :

Battalgazi Mah.bosna Bulvarı Güzelbahçe Sokak No: 35/1 Sultanbeyli/istanbul İstanbul » Sultanbeyli

Sektör :

Yetkili Kişi :

Bilal Yaman

E-Posta Adresi :

bilalyaman38@gmail.com

Geniş ürün yelpazesiyle okul ve kırtasiye gereçleri ihtiyaçlarına çözüm üreten Bolero Kırtasiye firmamız İstanbul Sultanbeyli’de faaliyet gösteriyoruz. Kurulduğumuz ilk günden bu yana sürekli kendimizi geliştiriyor, büyük bir heyecanla yaptığımız çalışmalarımızı aralıksız devam ettiriyoruz. Her geçen gün kendimizi yenileyerek değişen ihtiyaç ve taleplere yanıt verecek şekilde teknolojik değişiklikleri yakından takip ediyoruz. Çağımızın gereklerine göre hizmet verme ilkesiyle okul malzemeleri, ofis malzemeleri, kırtasiye ürünleri uygun fiyata toptan alışverişin adresi konumunda bulunuyoruz.

İstanbul alışverişsektöründe maliyetleri denetim altında tutarak her zaman ulaşılabilir fiyatlar sunuyor, müşterilerimizin ihtiyaçlarını en doğru biçimde tespit ederek tam zamanında ve istenilen şekilde çözümler üretmeye çabalıyoruz. Kaliteden taviz vermeyerek her biri marka değeri kazanmış, çocuklarımızın sağlığına zararlı etkisi olmayan, güvenilir ürünleri stoklarımızda bulunduruyoruz. Müşteri memnuniyetini önemseyerek sizlerin tercihlerini ve ihtiyaçlarınızı göz önünde bulunduruyor, sürekli gelişmeyi temel felsefe haline getirerek yolumuza devam ediyoruz.

Dünya standartlarında hizmet vermek adına her biri alanında yetişmiş, deneyimli ve tecrübeli bir kadro ile çalışıyoruz. İhtiyaçlarınızı en doğru şekilde tespit edip en güvenilir çözümleri üretiyor, her zaman uygun fiyat avantajları ve kampanyalarla ekonomik çözümler üretiyoruz. Toptan kırtasiye malzemeleri satışı, okul malzemeleri satışı ve çok daha fazlası için firmamızı tercih edebilir, toptan ve perakende alışveriş olanaklarımızdan yararlanabilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR