• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98

Bonus Hill Tekstil

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Hüseyin Toprak

reklam logosu
  • firma fb
  • firma instagram

Sizlere özel dikim giyim konusunda en başarılı çalışmaları yapmakta olan firmamız tüm giyim ürünlerinde sizlere özel şekilde model ve tasarımlar üretmekte ve tam üstünüze göre kıyafetleri hazırlamaktadır. Başarılı şekilde kıyafet dikimi yapan firmamız uzman ekibi ile sizlere bu alandaki en başarılı çalışmaları sunabilmektedir. Özel bayan kaban dikimi ile ceket dikim işlemleri firmamız tarafından yapılmaktadır.

Firmamızda görev alan terzilerimiz alanında uzman ve deneyimli kişilerdir. Sizlere en güzel ve başarılı şekilde kıyafetleri dikmekte ve bu konuda başarılı şekilde çalışmalar yapmaktadır. Sorunsuz olarak bu konuda çalışmalar yapan firmamız deri ceketler ve yelekler için en başarılı model ve tasarımlarda dikim yapabilmektedir. Kişiye özel dikim yaparak tam sizlere göre kıyafetleri oluşturmakta ve sizlere bunları sunabilmekteyiz.

Aydın giyim alanında özel dikim yaparak sizlere en başarılı kıyafetleri üreten firmamız bu alandaki en profesyonel çalışmaları yapabilmektedir. Özel çanta dikimi yapan firmamız bay ve bayan kaban dikimini de başarılı şekilde yapmaktadır. Bunun yanında deri çanta ve ceket dikimini de yapan firmamız en başarılı modellerde ve tasarımlarda kıyafetleri sizler için üretmektedir.

Tam olarak üstünüze uygun olan model ve tasarımı özel olan ceketler, kabanlar ve çantalara sahip olmanızı sağlamaktayız. Bu konuda en başarılı şekilde çalışmalarını sürdürmekte olan firmamız sizlere etkili bir şekilde hizmet sunmaktadır. Alanında uzman olan tercilerimiz ile en başarılı hizmetleri sunabilmekteyiz.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR