• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Boya Ve Tamirat Ustası

Sektör :

Yetkili Kişi :

Nihat Arslan

Bahar mevsimleri ile birlikte değişimi başlattığınız evlerinizde boya gibi işlemlerin gerçekleştirilmesi ve bazı tamirat işlemlerinin yapılması gerekebilir. Çünkü bahar mevsimi evlerin toplandığı ve havaların çok daha güzel olduğu bir zaman olduğu için yaz mevsimine hazırlık ve bir sonraki yıl hazırlık için bu mevsimde sağlanabilir. İhtiyaç duyduğunuz tüm bu boya ve tamirat işlemlerini profesyonel bir isim üzerinden almak isterseniz, Boya ve Tamirat Ustası işletmesi olarak size hizmet veriyoruz.

İstanbul Kadıköy ilçesinde yer alan işletmemiz sayesinde sizlere temel olarak birçok farklı hizmet sağlıyoruz. Bu hizmetler arasında iç dekorasyon, dış cephe boya, iç cephe boya, duvar bölme, alçı sıva, asma tavan, kartonpiyer, astar boyama ve küçük tadilat hizmetleri yer almaktadır. Bu yapı ile birlikte Boya ve Tamirat Ustası işletmesi olarak, İstanbul iç dekorasyon sektörü içerisinde pratik, hızlı ve kaliteli bir hizmet sağlıyoruz.

Firmamız üzerinden aldığınız hizmetler sayesinde evinizde değişim ve yenilik elde ederek, hayatınıza dinamizm katabilirsiniz. Tek bir telefon ile firmamıza ulaştıktan sonra evinizde inceleme yapılması sağlanır. Bu inceleme sırasında yapılacak boya veya tadilat çalışmalarında gereken sistemler, ürünler ve yapılacak uygulamalar belirlenir.

Belirlenmiş sistem ile birlikte tarihinde ve zamanında yapılan tüm işlemler hızlı bir şekilde sonuca ulaştırılarak, yeni yaşam alanınız tertemiz ve kullanılır hale getirilir. Özellikle boya işlemlerin uygulanması konusunda en kaliteli boya markalarını ve işçiliği kullanan firmamız sizin için uygun fiyatlar ile avantaj oluşturmaktadır.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR