• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Bubble Baby Spa Kayseri

Sektör :

Yetkili Kişi :

Bahar Gürdal - Sezer Gürdal

Bebeklerimizin sağlıklı gelişimi ve büyümesi bizler için fazlasıyla önemlidir. Bu sebeple onların temizliğini yapmak, banyosunu yaptırarak bebeklerimizi mikroplardan arındırmak en büyük önceliklerimizden biridir. Ancak bebeklerimize her zaman sorunsuz bir şekilde banyo yaptırmamız mümkün olmamıştır. Zaman zaman bu konuda huysuzlukları, zaman zaman acele bir şekilde banyo yaptırmamız sonucunda çeşitli problemler yaşamışlığımız olmuştur.

Bubble Baby Spa olarak Kayseri Melikgazi’de faaliyetini sürdüren salonumuz, bebekleriniz için kaliteli bir banyo ve spa imkânı sunmaktadır. Bebeklerin bazen keyif almadığı bu aktiviteyi fazlasıyla keyifli hale dönüştüren işletmemiz, onlar için en uygun sıcaklıktaki suyla ve çeşitli oyun ve oyuncaklarla hizmet vermektedir. Küçük yaştan onları suya alıştıran ve keyifli zaman geçirmesini sağlayan işletmemiz, bebeklerin mutluluğuyla daha da mutlu bir şekilde hizmetine devam etmektedir.

Kayseri hamam sauna ve masaj salonu sektörü düşünüldüğü zaman çok kıymetli bir işe imza attığını düşünen işletmemiz, bebeklerin sağlığını da gözeterek onların hem keyifli zaman geçirmesine yardımcı olmakta, hem de ailelerin üzerinden bir nebze olsun bir yük almaktadırlar. Bebeğiniz için en hassas ve en rahatlatıcı spa deneyimini sunan salonumuzda aynı zamanda anne ve bebek eğitimleri, hamile yogası ve bebek masajı gibi hizmetler de mevcut. Gerek bu hizmetlerin çeşitliliği, gerekse bebekler için hassas ve rahatlatıcı spa deneyimiyle sadece Kayseri’de değil, Türkiye’de de bu alanda öncü konumda bulunan salonumuz, işini keyifle yaparak sizleri memnun etmeye devam etmek istiyor.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR