• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Bucak Et Galerisi

Adres :

Bucak Mah. Şahincili Cad. No: 18/a ( Bucak Cami Arkası ) Altınordu Ordu » Merkez

Sektör :

Yetkili Kişi :

Fatih Özyurt - Recep Canbay

E-Posta Adresi :

.

Whatsapp 1:

0 (530) 663 32 87

Whatsapp 2:

0 (507) 649 66 94

Güvenilir ve taze eti sizlere için en iyi koşullarda sunan Bucak Et Galerisi birmilyonnokta.com sitesinin bir üyesidir. İnsanın temel besini olan eti bizler en iyi koşulda saklar ve satışını yaparak siz değerli müşterilerimizin damak tadına ve sofralarına sunarız.

Uzun yıllardır keyifle yaptığımız işimizde markalaşmış itibarımızın bilinci ve sorumluluğu ile çalışırız. Galerimizin lüks ve hijyeninden ödün vermeyen duruşu, işinin ehli ustalardan gelmektedir. En iyi şartlarda son teknoloji buzhane ve dolaplarda sakladığımız, et ve et ürünlerini tazeliğini kaybetmeden günlük şekilde sizler için hazırlar ve satışını yaparız.

Kendi tedarikçiliğimizi biz yaparken sizler içinde adak ve kurban için hayvan satın alımını gerçekleştiririz. Ustalarımızın en iyi koşullarda hazırladığı çeşitli mangallık ve yemeklik et ürünlerimizin keyfini çıkartmanızı umuyoruz. İşimize sıkı sıkıya bağlıyken sizin keyifle tükettiğiniz ürünleri size sağlamaktan gurur duymaktayız. İşinin ehli ustalarımızla temiz koşullarda her gün siz değerli müşterilerimiz için tesisimizi açar, işimize dört elle sarılırız.

Mangallık köfte, her türlü şarküteri ürünü, kilo ile et pişirimi gibi uygulamaları bizde bulabilirsiniz. Ordu alışveriş sektöründe en başından beri ailenizin kasabı olarak emin adımlar ile ilerlemekteyiz. Kurban ve adak işlemlerimizi tarafımızca gerçekleştirebilirsiniz, kaliteli et konusunda olduğu kadar sağlıklı canlı hayvan alım satımında da aranan adres olmaktan oldukça gurur duymaktayız. Sizlerde dilerseniz bizleri arayarak içinizi rahat ettirecek tüm et ürünlerine hızlı bir şekilde ev veya iş yerinize ulaşımını sağlayabilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR