• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Bülbül Kardeşler Oto Dinamo

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Adem Bülbül - Cevdet Bülbül

reklam logosu
  • firma instagram

İstanbul’da çalışmalarını sürdüren Bülbül Kardeşler Oto Dinamo isimli firmamız, onlarca firmaya ev sahipliği yapan birmilyonnokta.com üyelerinden biridir. Birçok araç sahibi, karşılaşabileceği çeşitli durumlarda güvenle hizmet alabileceği bir oto servisten hizmet almak istemektedir. Biz Bülbül Kardeşler Oto Dinamo ekibi olarak, İstanbul oto yedek parça sektöründe ihtiyaç duyulan hizmetleri sunmaktayız.

Firmamız bünyesinde yer alan profesyonel çalışanları ve destek ekibi ile, aracınızın model ve markasına uygun teknik desteği sağlamaktadır. Bu hizmetler kapsamında marş dinamosu, şarj dinamosu tamiri, şarj dinamosu revizyonu ve çeşitli markalar için yedek parça satışı gerçekleştiriyoruz. Alanında uzman ekibimizle araç içinde yer alan dinamolardaki sorunları tespit ederek kusursuz ve sorunsuz bir hizmet süreci sağlıyoruz.

Ekibimizde gerçekleştirilen çalışmaların tümü koordineli bir şekilde ilerlemektedir. Satışını gerçekleştirdiğimiz tüm yedek parçalar üst düzey kalitede ürünler olduğundan dolayı, montaj sonrası kullanımda herhangi bir sorun oluşma riski bulunmamaktadır. Bu sayede sizlere sunmuş olduğumuz tüm bu hizmetlerden gönül rahatlığı ile faydalanabilirsiniz.

Siz değerli müşterilerimize kaliteli ve aynı zamanda uzun soluklu hizmetler sunmak işletmemizin bir numaralı hedeflerinden biridir. Hizmet kalitesinden ödün vermeden ilerlediğimiz bu süreçte, deneyimlerimize yenilerini katarak ve gelişmelerin takibini gerçekleştirerek ilerlemeye devam ediyoruz. Sizler de araç içi dinamolar için almak istediğiniz en kaliteli hizmetlere firmamızdan kolayca ulaşabilirsiniz. Daha detaylı bilgi almak ve hizmet kapsamını öğrenmek için telefon numaramızdan bize ulaşabilirsiniz.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR