• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98

Burcu Arslan Aile Danışmanlığı

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Burcu Arslan

  • firma instagram

Aile bireylerinin ortak sorunlarını birlikte çözmeleri için verilen psikolojik danışmanlık desteğine aile danışmanlığı demekteyiz. Aile danışmanının başlıca görevi ve hedefi; toplumun temeli olan aile birliğinin sağlanması, ailenin her ferdinin daha mutlu ve sağlıklı hissetmesidir. Aile danışmanları hem anne ve baba arasındaki problemlerin çözümü noktasında hem de çocukların gelişim sürecinde yaşanan sıkıntıların aşılması konusunda çaba gösterir.

Biz de, İstanbul’un Üsküdar ilçesinde aile danışmanlığı ve çocuk bakım uzmanlığı hizmeti vermekteyiz. Üsküdar danışmanlık sektöründe, ailelere ve çocuklarına, bilimsel metotları kullanarak doğru yönlendirmeleri yapıyoruz. Bugün maddi ve manevi anlamda sorunlarla boğuşan ve bu nedenle iletişim kopukluğu yaşayan ailelere verdiğimiz terapi ve danışmanlık hizmeti ile onlara yol gösteriyor; problemlerin çözümü için çaba veriyoruz. Bizim için en büyük mutluluk; verdiğimiz danışmanlık hizmeti sonrasında danışanlarımızın aramızdan mutlu şekilde ayrılmaları ve sağlıklı bir aile yaşantısına kavuşmalarıdır.

Aile Danışmanlığı başlığı altında, anne-baba ile ergen çatışmaları, evlatlık alan aileler, anne baba çocuk iletişimi, flört ve nişanlılık dönemi, evlilik öncesi danışmanlık, aile içi cinsel taciz, aile içi şiddet, boşanma sürecindeki aileler, iş-özel hayat arasındaki dengesizlik, aile içi iletişim sorunları gibi konularda danışmanlık hizmeti vermekteyiz. Çocuk Gelişimine yönelik olarak da, çocuklarda tuvalet eğitimi, çocuklarda yemek problemi, gebelik, doğum ve bebek bakımı, yaşa göre oyun ve oyuncak seçimi, dil ve konuşma bozuklukları, dikkat eksikliği hiperaktivite (DEHB), çocukların davranış ve okul sorunları gibi daha birçok konunun çözümüne yönelik seanslar yapmaktayız.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR