• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Bursa Morula Doğuma Hazırlık

Adres :

- Bursa » Nilüfer

Sektör :

Yetkili Kişi :

Doula Özge Duman

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

libby.od16@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (533) 396 73 80

Firmamız; Bursa danışmanlık sektöründe hamilelik, doğum ve doğum sonrası danışmanlık hizmetleri vermek amacı ile kurulmuştur. Kurumumuzun amacı anne adaylarının hamilelik, doğum ve doğum sonrası süreçlerini daha sağlıklı, daha mutlu ve daha kolay geçirmelerine yardımcı olmaktır. Bu amaç ekseninde hamile ve doğum yapmış danışanlarımıza psikolojik ve fiziksel destek vermekteyiz. Verdiğiniz hizmet programları; doğuma hazırlık eğitimi, doğum desteği, özel hamile yogası, kolik bebek masajı, gazlı bebek masajı ve emzirme danışmalığı konularıdır.

Firma olarak doğum öncesi verdiğiniz hizmet alanları anne adaylarına doğum sırasında doğru nefes alış, ıkınma, doğru pozisyonlar vb. gibi konulardır. Doğum sonrasında verdiğimiz hizmet konuları ise bebek bakımı, bebek hastalıkları ve korunma yolları, bebeğin beslenmesi, bebeğin uykusu gibi konulardır. Amacımız anne adaylarının hamilelik, doğum ve doğum sonrasındaki kaygılarını azaltarak; kendine ve bebeğine karşı farkındalık oluşturmaktır.

Firma olarak amacımız hamilelik, doğum ve doğum sonrası annelere duygusal ve fiziksel olarak ihtiyaç duydukları desteği vermektir. Böylelikle bu annelerin bu hassas dönemlerini biz uzman yardımı ile sağlıklı bir şekilde geçirmelerini sağlamaktır. Firma olarak anne ve anne adaylarına online eğitimler de vermekteyiz. Online eğitimler ve diğer konular hakkında daha detaylı bilgiler almak için sayfamızda verilen iletişim adreslerimizden bizimle bağlantı kurabilirsiniz.

Firma olarak aldığımız eğitim ve edindiğimiz tecrübeler aracılığı ile anne adaylarına ve annelere destek ve motivasyon vererek, sahip olduğunuz kutsal ve mahrem alanı korumak için elimizden gelen gayreti gösteriyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR