• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Busem Oto Çözüm Merkezi

Adres :

Necip Fazıl Mahallesi Trabzon Caddesi No: 109/c-d İstanbul » Sultanbeyli

Sektör :

Yetkili Kişi :

Serkan Korkut

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (533) 641 83 25

İstanbul ilinde, oto servis ve tamirhane alanında hizmetlerini sunan Busem Oto Çözüm Merkezi adlı firmamız, birmilyonnokta.com ailesinin bir üyesidir. Otomobilleri alanında uzman ve profesyonel, işinin ehli kişilere emanet etmek, hem maddi hem de manevi anlamda zarara uğramamak için önem arz etmektedir. Bu noktada biz, siz değerli müşterilerimiz için, bu sektörde kalitesini ispat etmiş bir firma olarak hizmet sağlamaktayız. Bu nedenle güvenle otomobillerinizi bizlere emanet edebilir, kaliteli hizmet sürecinin tadını çıkarabilirsiniz.

Göçük düzeltme, cam filmi uygulaması, pasta cila uygulaması, araç kaplama, seramik kaplama, hasar onarma, elektrik tamiri ve mekanik bakım gibi alanlarda araçlarınız için hizmetlerimizi sunuyoruz. Alanında profesyonel, tecrübe sahibi, çözüm odaklı ve dinamik ekip arkadaşlarımızla birlikte bu uygulamalarımızı sizlere sağlıyoruz. Otomobillerinizin ihtiyaçları doğrultusunda uygulamaları sağlıyor, sorunları hızla tespit ederek zamanında iş teslimi yapıyoruz. Otomobilleriniz için en iyi uygulamaları istiyorsanız, gönül rahatlığı içinde bizleri tercih edebilirsiniz.

İstanbul oto servis ve tamirhane sektöründe hizmetlerini sunan firmamız, müşteri memnuniyeti odaklı çalışmaktadır. Siz değerli müşterilerimizin memnuniyetini sağlamak, korumak, istek ve ihtiyaçlarınız doğrultusunda hizmetlerimizi sunmak bizim için büyük bir önem arz etmektedir. Kaliteli uygulamalarımız, geçici değil kalıcı çözümlerimiz, alanında uzman ve çözüm odaklı ekip arkadaşlarımız, zamanında iş teslimi politikamız ve makul hizmet ücretlerimiz için bizleri tercih edebilirsiniz. Hizmetlerimizi öğrenmek, bilgi edinmek ya da randevu almak için bizleri arayabilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR