• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Bütevler Yapı Dekorasyon

Adres :

- Aksaray » Merkez

Sektör :

Yetkili Kişi :

Resul Bütev

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (545) 672 79 64

Whatsapp 2:

0 (542) 296 32 51

Bütevler Yapı Dekorasyon bina iç ve dış mimarisinin gerektirdiği hizmetleri size sunarken birmilyonnokta.com üyeliğiyle birlikte işlerini daha ileriye taşımak için adımlar atmaya devam ediyor. Dış cephe izolasyon ve mantolama, iç dekorasyon, boya, yalıtım gibi birçok yapı dekorasyon işleriniz yapılmaktadır. İzolasyonda bina yükseltiniz ve ölçülerine uygun malzemeler kullanılmaktadır. Estetik ve dekoratif işçilik modelleri eklenebilmektedir. Mantolama işlemlerinde güvenlik tedbirleri ile beraber iskelelerimiz kurulmakta çevre güvenliğine dikkat edilmektedir.

Aksaray izolasyon mantolama yalıtım işlerini tecrübeli işçilerimiz ve uygulayıcı elemanlarımız özenle yapmaktadır. Dış cephenizin mimarisi için çalışmalarımız tamamlandıktan sonra ihtiyaçlarınız doğrultusunda iç dekorasyona geçiş sağlıyoruz. Tesisat işleri fayans döşeme işleri başta olmak üzere dekoratif ve kullanım gerekliliği olan iç yaşam alanlarınızı düzenliyoruz. Siz isteyin biz yapalım felsefesiyle çıktığımız bu yolda kamu binaları, özel yerleşim alanları ve konutlar yapı dekorasyonlarını yaptığımız yerler arasındadır. Mimarinin detaylı işçilik isteyen son dekorasyonları en zor kısımlardan biridir ve firmamızda olduğu gibi yeterli teknik bilgiler mutlaka uygulanmalıdır.

Alçıpanlar, dekoratif boyalar, parkeler, ısı ve ses yalıtım kısacası binalarınızın ihtiyacı olan tüm düzenlemeler yapılmaktadır. Yılları kapsayan tecrübemiz maharetli ellerle birleşip harika bir işçilik ortaya çıkarıyor. Beklentilerinizin ötesinde temiz ve düzenli uygulayıcı sistemlerimiz siz ve sevdiklerinizi bekliyor. Binaların makyajı dış cephe uygulamaları ve konforlu alanlarınızın ihtiyacı iç çephe düzenlemeleri için maliyetler, işçilik maliyetleri ve uygulama süreleri hakkında detaylı bilgiye bir telefon ile hemen ulaşabilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR