• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Butik Türban Ve Saç Tasarım

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Abdullah Mergen - Sümeyra Mergen

reklam logosu
  • firma instagram

Butik Türban ve Saç Tasarım isimli firmamız, birmilyonnokta.com kervanına katıldı. Kurulduğu günden bu yana sayısız başarıya imzasını atan firmamız, müşteri memnuniyetine son derece önem vermektedir. Bakımı ve yeniliği sevenlerin tek durağı olan firmamız, adından ve kaliteli hizmetinden sıkça söz ettirmektedir. Müşteri memnuniyeti odaklı çalışan firmamız, müşterisinin sağlığına da çok önem vermekte ve her gün düzenli olarak mekân temizliği yapmaktadır. Çalışan kadrosunun kişisel bakımına da özen gösteren firmamız, tam bir profesyonel hizmet örneği olarak hizmet vermeye devam ediyor.

İstanbul kuaför, bakım ve güzelliğe önem verenler için yedi yirmi dört saat hizmet vermektedir. Firmamız, saç kesimi, saç boyası, saç fönü, saç şekillendirme işlemi, manikür pedikür, gelin başı ve makyajı, türban tasarımı, kaş ve yüz alımı, günlük makyaj uygulaması, tüm vücut ağda ve cilt bakımı hizmeti vermektedir. Her hizmetinde adeta kalitesini konuşturan firmamız, sağlık açısından uygun olduğuna dair onay almış ve marka olan kozmetik ürünleri kullanmaktadır. Her kullandığı eşyayı temizleyip yeni bir kullanıma hazır hale getiren firmamız, hijyene büyük önem vermektedir.

Temizliğe, kaliteye, eşsiz olmaya ve yenilikçi hizmetler sunmaya özen gösteren firmamız, çokça tercih edilmektedir. Her geçen gün büyüyen ve daha büyük kitlelere ulaşan firmamız, geniş yelpazeli hizmeti ile müşterisinin bakım ihtiyacına cevap olmaktadır. Randevu sistemi ile çalışmakta olan firmamızı arayarak anında güzellik randevunuzu oluşturabilirsiniz. Bizlere ulaşmak ve hizmet almak çok kolay.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR