• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Büyümüş De Küçülmüş Kreş ve Anaokulu

Adres :

Evka 3 Mahallesi Profesörler Sitesi 101/3. Sokak .no: 13, Bornova / İzmir İzmir » Bornova

Sektör :

Yetkili Kişi :

Duygu Soybaş

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

duygusoybas@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (554) 409 27 90

Whatsapp 2:

0 (554) 409 27 90
Geleceğin pırlantaları çocuklarınızbize emanet…

600 m2 bahçenin içerisinde, koruluğun hemen yanı başında, kirli havadan ve gürültüden uzak okulumuzda misafirlerimizin çocuklar olduğunu hiçbir zaman unutmadan sevgi ve şefkatle onlara temas ediyoruz.

Çocuklarımıza kirlenme özgürlüğü tanıyarak özgüven gelişimlerini destekliyor, biz yetişkinlerin çocukluk anılarında yer edinen sokak oyunları ile çocuklarımızı sosyalleştiriyoruz.

Yediği yemeği kaplana benzetebilen, oturduğu minder dağa dönüşebilen, annesi ise bir masal kahramanı olabilen çocuğumuzun hayal kurma yetisini ketlemeden –aksine hayalgücünü besleyerek günümüzü keyifle geçiriyoruz! Hayalperest ruhuna hitap eden yeni nesil eğitim cihazlarını bünyemize dahil etmeyi unutmuyor; her etkinliği ayna önünde yansımalarla, tepegözle, projeksiyonla, arkadaşlarının görüşleriyle zenginleştirmeyi bilen; tüm çocuklar gibi lego yapan ama o lego ile kendisine bir timsah arkadaş da yapabilen çocuklar yetiştiriyoruz.

Sporu severler, hele sulu sporları daha çok severler! Yağmur yağdığında bahçede, sokakta biriken suları gıda boyası ile renklendirip sularda özgürce zıplayan, fıskiyelerin karşısında ıslanmaya bayılan, çamurda koşan, her bulduğu tepeye ve ağaca tırmanan bizim çocuklarımızdır. Temizliği de severler, elbette. Yemek sonrası basitçe ellerini yıkamaları yetecekken boş kaplarla, hunilerle saatlerce oynayıp ellerini parlatan; bahçede oyuncaklarını, elbiselerini, bebeklerini yıkayan; okulda oto yıkamacı açan, yemek sonrası masayı silen, yerleri süpürmeye yardım eden de bizim çocuklarımızdır.

Kısacası; hayalgücü sonsuz, mutlu çocuklardır bizim çocuklarımız. Okula mutlu gelirler, mutlu giderler. Fark etmeden çok şey öğrenirler, büyürler. İşleri oyun olan, oyunla dünyayı kavrayan, iyi birer gözlemci olan, inceleyen, sorgulayan, merak eden, öğrendiklerini kullanmayı seven, kendiyle ve arkadaşları ile barışık, bilimsel bilgiyi fark etmeden edinen çocuklardır bizim çocuklarımız.

Amacımız;

Öncelikli amacımız çocuklarımızın biricikliğine değer verilen bir “toplulukta” keyifle vakit geçirmesi. Bu nedenle doğayı hissedeceğimiz, doğadaki malzemelerle sanat, müzik etkinlikleri yapacağımız, bir salyangozun hayatına dokunabileceğimiz, beraber şarkılar söyleyip müzik yapacağımız, ekmeğimizi, yoğurduğumuzu çocuklarımızın ellerinden yiyeceğimiz, Ağaçlara tırmanıp biraz da yukarıdan dünyayı izleyeceğimiz, karıncalar ile iletişim kurabilen doğayı seven bireyler yetiştirmektir.

Aynı zamanda dünyadaki okul öncesi eğitim sisteminin en etkili yöntem ve metodlarını, tüm gelişim alanlarına hitap eden eğitim materyallerimiz ile sentezledik. Çocuklarımızın yaratıcılığını geliştirerek kendini ve doğasını keşfetme zevkini sunduğumuz eşsiz doğa konseptli okulumuzda sevmeyi öğrenmeyi, öğrenmeyi sevmeyi ilke edindik. 24 aydan programlaştırılarak iki dilin iç içe olduğu ortamda, aktif öğrenme yöntemi ile iki ana dil bilincini oluşturma ve süreklilik sağlamayı amaçlıyoruz.

Kendini sürekli revize eden bir eğitim anlayışının hakim olduğu okulöncesi eğitim sistemimiz ve fiziki yapısı ile fark yaratan okulumuz araştırmacı kimliğinin tükenmeyen olgularını çocuklarımıza sunmayı hedeflemektedir.

EĞİTİMLERİMİZ;robatik kodlama,montesoru regio eğitimidrama ,çocuk yogası,görsel sanatlar,seramik orff eğitimi,gastronomi eğitimi,gems eğitimitam gün ingilizce eğitimi,ÇALIŞMA SAATLERİMİZ: 07:30-18:30 cmrtsi pazar kapalı,

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR