• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

By Çalışkan Beauty Ataköy

firma adresi

Adres :

Çobançeşme Mahallesi Nivo Ataköy Rezidans 7- 8 - 9 -10 Kısım E : 5 Caddesi İstanbul » Bakırköy
firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Muhsin Çalışkan
firma email

E-Posta Adresi :

[email protected]
firma wp

Whatsapp 1:

0 (532) 168 80 98

  • firma instagram

By Çalışkan Beauty Ataköy isim işletme olarak siz müşterilerimize İstanbul ili Bakırköy ilçesinde çok önemli bir hizmet sunmaktayız. İşletme olarak sizlere kuaför, saç ombre, güzellik alanlarında kaliteli ve profesyonel hizmetler sunmaktayız. Sunduğumuz bu hizmetler sayesinde müşterilerimiz aynaya baktıkları zaman kendilerini çok daha iyi hissedecekler ve işletmemizden mutlu bir şekilde ayrılacaklardır. Saçlarımızın bakımlı olması çok önemli konular arasında kendisine yer almaktadır. İşletme olarak saçlarınıza yaptığımız bakımlar sayesinde saçlarınızın daha gür, parlak durmasını sağlamakta ve muhteşem bir görüntü ortaya çıkarmaktayız. İşletme olarak sunduğumuz bu hizmetler karşısında her zaman müşterilerimize en uygun fiyatları sunmakta ve bu sayede müşterilerimizin bizleri tercih etmeleri sağlanmaktadır.

İşletme olarak sunduğumuz hizmetler esnasında kullandığımız malzemeler her zaman en kaliteli olacak şekilde temin edilmekte ve saçlarınıza, teninize asla zarar vermeyecek şekilde kullanılmaktadır. İşletmemizin geniş bir alana sahip olmasından ve çalışan elemanlarımızın sayısının fazla olmasından dolayı aynı anda birçok müşterimize hizmet verebilmekte ve kimsenin sıra beklemesine sebebiyet vermemekteyiz. Bu sayede müşterilerimizin tamamı zamandan tasarruf sağlayacak şekilde hızlı bir hizmet almaktadırlar. İşletmemiz bünyesinde çalışan elemanlarımız sundukları hizmet özelinde her zaman profesyonel kişilerden oluşmakta ve sizlere sundukları hizmetin sorunsuz sunulmasını sağlamaktadırlar.

Sizlerin de aynaya baktığınız zaman mutlu olacağınız bir hizmete ihtiyacınız var ise eğer İstanbul beauty sektöründe hizmet veren işletmemize gelmeniz yeterli olacaktır.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR
Merhaba

Bayram Nedeniyle Kapayılıyız
Solido Grup Firmamız Olarak Bayram Boyunca Hizmet Veremiyoruz. İstek ve Arzularınızı [email protected] Mail Adresinden İletebilirsiniz.

Herkesin Bayramı Mübarek Olsun.
İyi Bayramlar