• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

By Efendi Erkek Kuaförü

Adres :

Dumlupınar Mahallesi Topaloğlu Caddesi No: 16 Kat: 1 /b Ordu » Fatsa

Sektör :

Yetkili Kişi :

Mehmet Tokaç

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (537) 022 32 94

By Eyfendi Erkek Kuaförü Ordu’da kuaför sektöründe hizmet vermektedir ve www.birmilyonnokta.com üyesidir. Kadınların olduğu kadar erkeklerin de bakımlı olmasının önemli olduğunu biliyoruz. Günlük yaşamda belirli aralıklarla ve özel günlerinizde saç kesim ve bakım ihtiyaçlarınızı karşılamak için hizmet veriyoruz.

Ordu kuaför alanında faaliyet verdiğimiz salonumuzda saç kesiminden cilt bakımına pek çok uygulama yapıyoruz. Saç kesiminin ustalık gerektirdiğini düşünüyor, işinde uzman deneyimli ekibimizle müşterilerimize hizmet veriyoruz. Müşterilerimizin ihtiyaçlarını anlayarak onların memnuniyetini ön planda tutuyor, ihtiyaçları olan istedikleri uygulamaları yapıyoruz. İstekleri en iyi şekilde karşılamayı hedef haline getirdiğimiz için kuaförümüzden hiçbir müşterimizin mutsuz ayrılmasına müsaade etmiyoruz. Saç kesimi yanı sıra, sakal tıraşı, damat tıraşı servisi de veriyoruz. Kullandığımız saç ve diğer bakım ürünleri, konusunda en yeni ve kaliteli markaları tercih ediyor, kalıcı ve memnun edici olduklarını size garanti ediyoruz.

Öte yandan, cilt bakımı uygulamasıyla müşterilerimizin ciltlerinin hava almasını ve gerekli olan bakım ürünleriyle daha güzel bir görünüme sahip olmasına yardımcı oluyoruz. 7 den 70 e her yaş grubuna hitap ederek anatomik saç kesiminden klasik saç kesimine kadar saçı ustalıkla kesip şekillendiriyoruz. En güncel ekipmanlarla ve geniş ürün yelpazesiyle servis sağlıyoruz. Güler yüzlü hizmet politikasını benimsiyor, deneyimimiz sayesinde güvenli ve konforlu bir ortam sunuyoruz. Kuaför sektöründeki gelişmeleri yakından takip ediyor, kendimizi her geçen gün geliştirerek yolumuza devam ediyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR