• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

By Pascara Toptan Satış

Adres :

Merkez Mah. Sipahi Sok.yumaklı Apt No 4-a Güngören /istanbul İstanbul » Güngören

Sektör :

Yetkili Kişi :

İlker Ustaoğlu

E-Posta Adresi :

ustaogluilker@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (543) 240 31 61

By Pascara Toptan Satış olarak, tekstil ve giyim ürünlerinin toptan satışı alanında hizmet vermeye devam ediyoruz. Alanında ve sektöründe rakipsiz firma konumunda yer alan By Pascara Toptan Satış işletmemiz, sizlere en yüksek kalitede hizmeti en makul fiyatlar çerçevesinde vermeye büyük çaba sarf etmektedir. Firmamız, özellikle bayan tekstil giyim ürünleri başta olmak üzere oldukça geniş bir hizmet skalası ile çalışmalarına devam etmektedir. İşletmemiz bünyesinde alanında uzman ve yetkin teknik satış kadrosu çalışmakta ve sürekli olarak siz pek değerli müşterilerimize çok daha iyi hizmet verebilmenin yollarını aramaktadır.

Firmamız bünyesinde; bayan tayt, bayan büstiyerli takımlar, çizgili pantolon modelleri, dokuma şort modelleri, örme şort modelleri ve daha pek çok bayan giyim ürünlerinin toptan satışı alanında hizmet alabilirsiniz. İşletmemiz bünyesinde alanında deneyim ve tecrübe sahibi satış elemanları çalışmakta ve oldukça titiz bir şekilde hizmet vermeye özen göstermektedir. Ekip çalışmasına da yatkın olan teknik satış kadromuz, sizlere en doğru şekilde hizmet verebilmek için büyük efor sarf etmektedir.

By Pascara Toptan Satış firmamız, en profesyonel şekilde sunduğu hizmetlerini de oldukça makul fiyat aralığında sunmaya özen göstermektedir. İşletmemiz; bünyesinde oldukça geniş ve zengin bir hizmet yelpazesi bulundurmakta ve bayan giyim ürünleri alanında çok geniş bir kitleye hizmet vermektedir. Firmamız hizmetlerine; İstanbul Güngören bayan tekstil giyim ve toptan satış mağazamız aracılığıyla hemen ulaşabilir ve GSM telefon numaramız vasıtasıyla hizmetlerimiz hakkında anında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR