• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Byderya Erdek Güzellik Salonu

Adres :

Patlangıç Mh. Baha Şıkman Cd. 114/b Blok No : 11 Fethıye Muğla Muğla » Fethiye

Sektör :

Yetkili Kişi :

Derya Erdek

E-Posta Adresi :

derya_erdek@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (536) 883 63 40

Muğla güzellik merkezi sektörüne damgasını vuran firmamız güzellik ile makyaj uygulamalarına yönelik sunduğu başarılı çalışmalarla dikkat çekmektedir. Son zamanların en çok ilgi toplayan uygulamaları kalıcı kaşla kalıcı makyajı hedef göstermektedir. Bu kapsamda sizlere hiçbir yerde bulamayacağınız en başarılı hizmetleri en titiz şekilde sunmakta, güzelliğiniz ile göz kamaştırmanız için elimizden geleni yapmaktayız. Siz değerli müşterilerimizden aldığımız olumlu dönütler ile gururlanırken başarımızı da açıkça gözler önüne sermekteyiz.

Her biri alanında deneyimli ve tabi uzman olarak karşınıza çıkan ekibimiz sayesinde hizmetimize dâhil olan uygulamaların tümü için profesyonellikten söz ettirmekteyiz. Kişisel bakımınıza yönelik ihtiyaçlarınıza yanıt olan hizmetlerimiz sektöre yönelik güncel uygulamalara bünyesinde yer verirken en gözde tekniklerle karşınızda olmaktan da mutluluk duymaktadır. Sadece kalıcı kaşla makyaj konusunda karşınıza çıkmayan hizmetlerimiz beraberinde kaş kontörüyle kaş alımına yönelik uygulamalarıyla da profesyonelliğini tarafınıza sunacaktır.

Bayanların bakım ihtiyaçları yalnızca makyaj ve kaştan ibaret değildir. Zira bakım denildiğinde öncelikli ihtiyaçların başında gelen epilasyon uygulaması da bu noktada ön plana çıkacaktır ki bizler bu konudaki başarılı hizmetlerimizle de beklentilerinize hitap etmekteyiz. Lazer epilasyonu da hizmetleri arasında görebileceğiniz firmamız için öncelik sağlığınızı sonrasında ise güzelliğiniz ile memnuniyetinizi dikkate almaktır.

Yıllardır sürdürdüğümüz profesyonel çalışmalarımız ile sektöre örnek teşkil etmeyi başarırken öncü isimlerden biri olarak yanınızda olduğumuzu ve aldığımız yoğun ilgi üzerine çalışmalarımızı sürdürürken, hizmette çeşitlilik konusunda artış sağlayacağımızı bilmenizi isteriz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR