• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Cafe Maça

Adres :

Atatürk Mahallesi Sinop Caddesi No: 93/2 Gerze/sinop Sinop » Gerze

Sektör :

Yetkili Kişi :

Orhan Güzeloğlu

E-Posta Adresi :

-

Whatsapp 1:

0 (545) 231 24 49

Whatsapp 2:

0 (542) 840 14 67

Whatsapp 3:

0 (545) 231 24 49

Whatsapp 4:

0 (542) 840 14 67

Toplu kahvaltı organizasyonları, söz, düğün, kına mekanları organizasyon merkezi olarak müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Günün en gerekli öğünlerinden biri olan kahvaltı için müşterilerimize birbirinden farklı tat ve lezzet sunmaya çalışmaktayız. Börek, poça, tost, gözleme ve daha birçoğu sizlere en lezzetli sunumlarla ulaştırılmaya çalışılmaktadır. Lezzetli ve farklı bir kahvaltı salonu arayanlar için firmamızın sunduğu imkan müşterilerini mutlu edecek potansiyeli taşımaktadır. Kaliteli ürünleri ile müşteri memnuniyetini arttırmaya çalışan ve günden güne de tercih edilme potansiyeli artan firmamız sektörde bir numara olma yolunda ilerlemektedir. Sinop yeme içme ve eğlence sektöründe varlığını sürdüren firmamız sizler için bir ilk olmaya devam etmektedir.

Firmamız sizler için kaliteli ve uygun fiyatlı hizmet sunmaya çalışmaktadır. Firmamız müşterilerinden gelen istek ve taleplere son derece önem vermekte ve bu konuda kendini sürekli geliştirmeye devam etmektedir. Sürekli olarak takip ettiğimiz ve olmazsa olmazlarımız arasında kabul ettiğimiz değerlerimiz arasında sevgi, saygı ve karşılıklı güven önde gelen duygular arasında yer almaktadır. Her zaman size daha güvenli hizmeti ulaştırma çabası içinde bulunmaktayız.

Güven duygusunu aşılamaya gayret eden firmamız, karşılıklı güvenin katma değer yarattığının bilincinde hareket etmektedir. Sizler de toplu gerçekleştireceğiniz organizasyonlarınız için firmamızı tercih edebilirsiniz. Bizim hakkımızda daha kapsamlı bilgiye ulaşabilmek için sizleri web sitemize davet ediyoruz ve ayrıca iletişim numaralarımızdan da bizlere ulaşabilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR