• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Cafe Tayfun

Sektör :

Yetkili Kişi :

Tayfun Kınık-ismet Kınık

Dışarıda yemek kültürü son zamanlarda artamaya devam ederken çeşitli tatlara erişim çok daha kolay bir hal almaya başlamıştır. Anca bu tatların en kaliteli ve doğru şekillerde üretildiği yerlerden tüketim yapmak istendiğinden birçok sorunun da meydana gelmesi ile her yerde yemek yenemez.

Sunduğumuz hizmetimizde her daim müşteri odaklılık ile güven temelli dolayısı ile de steril bir şekilde yemekleri sunmaktayız. Zaman içerisinde kendimizi geliştirirken ileriye dönük iş profilimiz ile bunu yapmakta çok da zorlanmamış olmakla beraber özen ile sunduğumuz hizmetimizi yine değişen ve gelişen dünyaya uyarlarken eski tatların özelliğini de korkmaktayız.

Balıkesir İvrindi Cafe Tayfun adı ile sektörde bulunuşumuzdan bu yana yerimizde servis dışında alo paket servisimiz de mevcut şekilde hizmet veriyoruz. Adana kebap, şiş kebap, tavuk döner, ızgara, tost gibi birçok lezzetimizi yerimizde tadabilir ya da alo paket ile sipariş edebile imkanı da müşterilerimize kolaylıkla sunmaktayız.

Temiz şekillerde ve alanında usta olan ekip üyelerimiz ile pişirilen her yemeğimizin sevilen tatlar olmasını üyelerimizi deneyimli olarak kaliteli tatları üretmesine borçluyuz. Sektörde uzun sürelerdir yer alırken müşterilerimizin de beğenisi ile müşterilerimiz ile beraber kendimizi ileriye taşımaya devam ediyoruz.

İlk zamandan şimdiye kadar firma olarak ilk günkü heves ve özveri ile hareket ederek müşterilerimize ulaşmaya devam ediyoruz. Kolaylıkla kurumumuza erişilerek istenen hizmetten faydalanmak da mümkündür.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR