• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Çağdaş Gelinlik ve Moda Evi

Sektör :

Yetkili Kişi :

İsmigül Daşdelen

Giyim sektöründe faaliyetlerine devam etmekte olan Çağdaş Gelinlik ve Moda Evi birmilyonnokta.com üyesidir. Farklı zevklere sahip ve farklı tarzlara sahip insanlara geniş bir yelpaze sunan Çağdaş Gelinlik ve Moda Evi şıklık ve zarafeti ise kendimize misyon olarak benimsedik. Birbirinden güzel ve şık gelinlik ve aksesuarları bulabileceğiniz firmamız sizler için en iyisini bulmayı istemektedir.

Kars giyim sektöründe hizmet veren firmamız evlenecek kadınların bu en özel günlerinde kendilerini benzersiz hissetmeleri istiyoruz. En güzel gelinlik çeşitlerini bulabileceğiniz firmamız müşteri memnuniyetini önemsemekte ve birbirinden güzel gelinliklerimizi olabilecek en uygun fiyatlarla sizlere sunmaktadır. Bölgesinde sektörde öncü olmayı, her daim yenilik ve modayı takip ederek müşterilerimize en güzel ve geniş bir yelpazede seçenekler sunmayı amaçlıyoruz. Bunu yaparken taviz veremeyeceğimiz en önemli şey kalite ve müşteri memnuniyetinin en üst seviyede sağlanmasıdır.

Çağdaş Gelinlik ve Moda Evi olarak her yaştan her vücut tipine göre gelinlik seçenekleri sunuyoruz ve gelinlerin hayallerindeki gibi görünmelerini sağlıyoruz. Firmamızda klasik tercihlerin yanı sıra ülkemizdeki ve dünyadaki son moda gelinliklerin yer aldığı enva i çeşit gelinlik bulunuyor. Bugün firmamız sayesinde gelinlikten duvağa, saç aksesuarlarından ayakkabıya olmak üzere bir gelinin ihtiyaç duyduğu her şey bulunmaktadır. Ayrıca isteyen müşterilerimize düğün ya da nişan için kiralama hizmetleri de veriyoruz. Firma olarak sizleri en yakın sürede mağazamızda görmekten mutluluk duyarız.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR