• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Çağrı Grup Oto Özel Servis

Sektör :

Yetkili Kişi :

Kenan Karataş

Araçlarımız sürekli olarak kullanmış olduğumuz teknolojilerin başında gelmektedir. Bu yoğun kullanım sonrasında da mekanik yapıya sahip olduğundan belirli yıpranmalar meydana gelmekte, sağlıklı bir yolculuk için düzenli olarak bakımlarının yapılması gereklidir. İşte yapılacak olan bu bakım, onarım ve servis hizmetleri kaliteli, profesyonel hizmetler veren kurumlardan alınması daha sağlıklı sonuçlar doğuracaktır. Bizlere Çağrı Grup Oto Özel Servis olarak sizlere gerekli olan hizmeti profesyonel ve kaliteli bir şekilde uygulamaktayız.

Çağrı Grup Oto Özel Servis olarak Bursa ilinin Yıldırım ilçesinde yer alan işletmemizde siz değerli müşterilerimize bu hizmetleri vermekteyiz. Kurulmuş olduğumuz günden bugüne kadar verdiğimiz tüm hizmetlerimizde kaliteli, profesyonel ve müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalar sergilememizden dolayı Bursa oto servis ve tamirhane alanında halkımız tarafından tercih edilen değerli bir kurum yapısına kavuşmuş bulunmaktayız. Gelinen bu değerli konumu korumak ve geliştirerek daha yüksek standartlı hizmetler vermek adına kendimizi geliştirmeye devam etmekteyiz.

Servisimizde sizlere ülkemizde satışı bulunan tüm araç marka, model ve yaşlarının bakım, onarım, tamir işlemlerini gerçekleştirmekteyiz. Bu hizmetleri sağlarken kaliteli, orijinal, uygun olan parça ve ürünleri kullanmakta, yüksek standartlı bir bakım hizmetini sizlere sunmaktayız. Sunmuş olduğumuz hizmetlerde müşteri memnuniyeti gözetmekte olup bu bağlamda profesyonel çalışma arkadaşlarımız ile hizmetler vermekteyiz. Eğer sizlerin de araçlarına profesyonel bakım, onarım ve servis desteği gereksinimi var ise gönül rahatlığı ile bizlerden hizmet alabilirsiniz. Sizlere hizmet vermekten büyük mutluluk duyarız.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR