• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Çakmak Halı Yıkama Temizlik

Adres :

Köprübaşı Mahallesi Gariplik Caddesi Modern Elektrik Karşısı Elbistan / Kahramanmaraş Kahramanmaraş » Elbistan

Sektör :

Yetkili Kişi :

Durmuş Çakmak

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

durmuscakmak46@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (552) 470 46 46

Whatsapp 2:

0 (552) 470 46 46

Çakmak Halı Yıkama Temizlik, sektöründe lider bir firma olarak kaliteli hizmetin adresidir. Öncü firmamız Kahramanmaraş halı yıkama sektöründe titizlik ve müşteri memnuniyetini prensip edinmiştir. Bu prensip ile çıktığımız yolda en kaliteli hizmetin adresi olma yolunda kendimizi geliştirmeye devam ediyoruz.

Evleriniz, konutlarınız, ofis ve iş yerlerinizde kullandığınız halı ve koltukların temizliği için gerekli ileri teknolojiye sahip makinelerle yaptığımız uygulamalardan memnuniyetiniz öncelikli çalışma ilkemizdir. Yerinde yapılan temizlik de sizlere sunduğumuz ayrıcalıklı hizmetimizdir. Halı yıkama ve koltuk yıkama işlemlerinde gerekli tüm araç ve gereçler, leke çıkarma hassasiyetli şampuan ve gerekli temizlik ürünleri işimizin en önemli payına sahiptir. Bu önemle bizlerde sizlerin koltuk ve halılarınızı ilk günkü parlaklık ve temizliğine kavuşturuyoruz. Bu ilke doğrultusunda çıktığımız yolda en iyi hizmeti kaliteli ve ucuz sunmanın yolu Çakmak Halı Yıkama dan geçer.

Kuruluşundan bu yana size en iyi hizmeti uygun fiyatlarla sunan firmamız, temizlik hassasiyetlerinizi göz önünde bulundurarak, deneyimli işinin ehli, profesyonel ekibimiz ile sizlere yardımcı olmaktadır. Geniş bir müşteri yelpazesine sahip olan firmamız, kolaylıkla ulaşabileceğiniz biçimde bir telefon uzağınızdadır. Çakmak halı yıkama olarak bizlere hızlı ve güvenilir hizmet için başvurabilir, sizlerin istekleri doğrultusunda söz verdiğimiz zamanda teslimatınızı yaparız.

Geçmişte yaptığımız çalışmalar gelecekte yapacaklarımızın referansı ve garantisidir. Sizlerin memnuniyeti esaslı çalışmaya devam ediyor, sizlerle beraber bu yolda yürümenin mutluluğunu ve gururunu yaşıyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR