• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Çalışkan Motor

Sektör :

Yetkili Kişi :

Murat Çalışkan

Başarıları ve kalitesi ile kendini tanıtan değerli firmamız Çalışkan Motor, birmilyonnokta.com üyeliğinde sizlere en iyi hizmeti sunmaktadır. Firmamız İzmir otomotiv sektöründe birçok başarıya imza atıp kendisini duyurmayı başarmıştır. Firma olarak müşteri memnuniyetini her şeyden önde tutuyor ve bütün çalışmalarımızın bu doğrultuda yapıyoruz.

Çalışkan Motor olarak siz değerli müşterilerimize en kaliteli ve konforlu sürüş sağlayacağınız motorları sunuyoruz. Motor tutkunlarının çok seveceği birbirinden farklı silindir hacmine sahip motorları ve bu motorların bütün ekipmanlarını oldukça uygun fiyatlara satıyoruz. Motorlarımız en kaliteli markalardan olup bütün işlemleri tam, sıfır ürünlerdir. Motorlarımız garanti belgeleri ile alıcılara teslim edilmektedir. Firma olarak güvenli satışa çok önem veriyoruz ve bu yüzden bütün çalışmalarımı olabildiğince şeffaf yapıyoruz.

Fiyatlandırma olarak piyasaya ve diğer firmalara kıyas ile çok daha uygun çalışıyoruz. Siz değerli müşterilerimize en kaliteli ürünleri satarken bunu olabildiğince uygun fiyatlara yapmaya çalışıyoruz. Dilerseniz peşin fiyatına taksit seçeneğimiz ile zorlanmadan ödemelerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Motor kullanımında koruyucu ekipmanların da en az motor kadar önemi vardır. Güvenliğiniz ve sağlığınız için trafiğe çıkmadan bütün koruyucu ekipmanlarınızı en kaliteli ve konforlu şekilde tamamlamanız gerekmektedir. Bu doğrultuda firmamız sizlere en kaliteli ve konforlu ürünleri çok uygun fiyatlara satışa sunmaktadır.

Aklınıza takılan her şey için ve ürün, fiyat bilgisi bizlere iletişim numaramız aracılığı ile ulaşabilirsiniz. Bizleri tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR