• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Çamaşır Sepeti Bodrum

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Gülin Epli

reklam logosu
  • firma fb
  • firma instagram

Çamaşır Sepeti Bodrum temizlik ve hijyenin en güvenilir adresi artık birmilyonnokta.com ile sizlere her an ulaşıyor. Bireysel ve kurumsal tüm temizlik işlerinizde uzman kadromuz ile sizler için çalışmaktayız. Kuru temizlenmesi gereken ürünlerinize kuru temizleme uygulanmaktadır. Koltuk yıkama ve halı yıkama hizmeti sunmaktayız. Temizlik işlemlerinde hızı ve kaliteyi ön planda tutarak sizlerin memnuniyetini kazanmak en büyük isteğimizdir.

Yalnızca halı ve koltuk yıkama değil evlerinizin, işyerlerinizin oturma alanları, mutfak ve banyo alanları başta olmak üzere evinizde bulunan bölümlerin hepsi ayrıntılı olarak temizlenmektedir. Temizlik personellerimiz hijyen kalitesi yüksek ve temizlenen alanlarda uzun süre kalıcılık sağlayan ürünler kullanmaktadır. Tercih ettiğiniz farklı ürünler olursa bu konuda da yardımcı olabilmekteyiz.

İş yerlerinizin temizliği de bizlere emanet. Ofisler ve farklı iş alanlarında hizmet vermekteyiz. Restoran masa örtüleriniz, mutfak örtüleriniz temizlenmektedir. Bireysel ve şirket araçlarınızın koltuk yıkama işlerini yapıyoruz. Bodrum temizlik sektöründe müşterilerimiz için birçok alanda çalışmalar yapıyoruz. Güçlü cihazlar ve kaliteli malzemeler ile yıkanan ürünleriniz yeni gibi görünecek size hoş bir deneyim sunacaktır.

Uzman kadromuzun sunduğu bu hizmetler uygun fiyatlıdır. Temizlenecek ürün ve alanların çeşitliliğine göre fiyat planlaması oluşturulmakta ve sizinle paylaşılmaktadır. Günlük işlemler ve abonelik işlemleri için lütfen bizimle iletişime geçiniz. Temizlik hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi almak ve güncel kampanyaları takip etmek için sosyal medya adreslerimizi inceleyebilirsiniz.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR