• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Camgöz Tekel Market

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Sevtap Açıkgöz

  • firma instagram

İstanbul tekel market en güvenli ve hızlı alışveriş hizmetiyle karşınızda. Güncel alışveriş pratiklerine ayak uydurmak ve kolaylıkla alışveriş yapmak istiyorsanız bizi tercih ederek yeni nesil tekel alışverişi ile tanışabilirsiniz. İstanbul Bahçelievler alo su siparişi ve Bahçelievler temizlik ürünleri satışı için bize ulaşabilirsiniz. İstanbul Bahçelievler gece açık market olarak İstanbul Bahçelievler paket servis alkol ürünleri hizmetimizle yoğun ilgi görüyoruz. Damacana su, şarküteri ürünleri, alkollü ya da alkolsüz içecek, sigara, hijyenik ürünler ve diğer tüm ihtiyaçlarınız için bizi tercih edebilirsiniz.

İstanbul Bahçelievler’de bulunuyorsanız tereddüt etmeden kesintisiz hizmetimizden faydalanabilirsiniz. 7 gün 24 saat hizmet vererek yenilikçi çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Başarılı çalışmalarımız sayesinde Bahçelievler’de akla ilk gelen tekel bayi olmayı başardık. Kısa sürede tekel alışverişinizi tamamlamak istiyorsanız online hizmetlerimizden ürünlerimizi inceleyebilirsiniz. Alo paket servisimiz sayesinde bulunduğunuz yerden ayrılmadan alışveriş yapacaksınız. Kapıda ödeme kolaylığı ile adresinize kadar siparişlerinizi getiriyoruz.

Müşteri memnuniyeti için özenle çalışıyoruz. Etik ve ahlaki değerler doğrultusunda karşılıklı güven ve saygıya dayalı hizmet önceliğimizdir. İstek ve şikayetlerinizi bize bildirebilirsiniz. Ekonomik kampanyaları siz değerli müşterilerimiz için sunuyoruz. Hızlı teslimat konusunda da oldukça iddialıyız. Ürün çeşitlerimizi her zaman yenilemeye özen gösteriyoruz. Hızlı, ekonomik, kaliteli ve pratik alışveriş deneyimi için istediğiniz zaman bize ulaşabilirsiniz. Alışverişin en güvenilir ve yenilikçi adresi İstanbul’da sizleri bekliyor. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR