• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Can İş Elbiseleri

Sektör :

Yetkili Kişi :

Günay Can

İş kıyafetleri dikim ve satışını yapmakta olan firmamız Can İş Elbiseleri birmilyonnokta.com un üyesidir. İzmir giyim sektöründe diğer illerdeki gibi iş elbiseleri üretim, konusunda bir yükseliş yaşanmaktadır. Firmamızın siz değerli müşterileri için üretimini ve satışını yaptığı kıyafetler; iş elbiseleri, şapkalar, logolu yelekler, logolu montlar, kurumsal iş elbiseleri ve baskılı tişörtler olarak sayabiliriz. Firma olarak sektörde öncü konumda yer almaktayız. Bulunduğumuz konumu korumak ve müşterilerimizin güvenini boşa çıkarmamak adına çalışmalarımıza ara vermeden her gün önceki güne yeni şeyler ekleyerek devam etmekteyiz.

Faaliyetlerimize başladığımız ilk günden bugüne kadar geçen süre içinde her zaman müşteri memnuniyeti ve kaliteli hizmet sunumu temel hedeflerimiz olmuştur. Sektördeki tecrübelerimiz ile tüm yenilikleri ve gelişmeleri takip ederek firmamızda uygulamak için çalışmalar yapmaktayız. Ürünlerimiz son derece kaliteli malzemelerle üretilmektedir. Ayrıca üretilen kıyafetlerin satışını da yapmaktayız. Satış sonrasında oluşabilecek tüm olumsuzluklara karşı firmamız satış sonrasında da müşterilerimize her istedikleri an destek olmaya devam ederler.

Çalışanlarımız müşterilerimizin ihtiyacını ve istediğini analiz ederek çalışmalara başlarlar. Her biri sektörde deneyimi olan, başarılı, işlerinde uzman kişilerden oluşan ekibimiz sektördeki gelişmeli yakından takip ederler. Hızlı üretim ve zamanında teslimat firmamızın vazgeçilmez ilkeleri arasındadır. Müşterilerimize sunduğumuz hizmetler için uyguladığımız fiyat politikamız ile müşterilerimizin yüzünü güldürmekteyiz. Uyguladığımız fiyatlar sektörde en makul seviyedeki fiyatlardır. Toptan satışımız da mevcuttur.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR