• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Can Metal

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Mehmet Ali Can

  • firma fb
  • firma instagram

Can Metal olarak Balıkesir Edremit’te hizmet vermekte olan işletmemiz Edremit cam dekorasyon sektörünün öncü kuruluşlarından birisidir. Kurulduğumuz günden bu yan her zaman yenilikçi çözümlerin ve kaliteli uygulamaların adresi olduk. Bu da bölgemizde müşterilerimiz tarafından en çok takdir edilen, tercih edilen firma olmamızı sağladı.

Firma olarak hem metal hem de PVC uygulamaları yapıyor, imalattan kuruluma bütün süreci kendi uzman kadromuzla yürüterek en üst seviyede çalışmaların ortaya çıkmasını sağlıyoruz. Ev, villa, daire gibi bütün yaşam alanları ve ofis, fabrika gibi bütün çalışma ortamlarını yepyeni tasarımlarla buluşturuyor, güvenli, estetik ve sağlıklı çözümler ortaya koyuyoruz.

Cam dekorasyon, cam balkon sistemleri, cam balkon modelleri, panjur imalatı, korkuluk sistemleri, katlanabilir cam balkon sistemleri, ısıcamlı cam balkon uygulamaları, sürgülü cam balkon sistemleri, alüminyum korkuluk sistemleri, PVC sistemleri gibi yüzlerce uygulamamız en kaliteli mal, en kaliteli işçilik ve en uygun fiyat ayrıcalığıyla hizmetlerimiz arasındadır. Yaşam alanlarınızı yeniden dizayn etmek için bölgenin en uygun fiyatlandırmasını bizde bulacağınızdan emin olabilirsiniz.

Bugün gelmiş olduğumuz nokta aynı zamanda bir takım çalışmasının eseridir. Çalışanlarımızın her biri alanında uzman, deneyimli ve özveri sahibi kişilerdir. İşlerini severek yaparlar ve müşterilerimize güler yüzlü bir hizmet sunarlar. El birliğiyle de her zaman daha iyi çalışmalar ortaya koyup, siz kıymetli müşterilerimizin hayallerindeki tasarımları ortaya çıkarırlar. Sizlere de yıllar boyu güvenle kullanmak kalır.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR
Merhaba

Bayram Nedeniyle Kapayılıyız
Solido Grup Firmamız Olarak Bayram Boyunca Hizmet Veremiyoruz. İstek ve Arzularınızı [email protected] Mail Adresinden İletebilirsiniz.

Herkesin Bayramı Mübarek Olsun.
İyi Bayramlar