• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98

Can Veteriner Kliniği

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Erkin Doğanay

reklam logosu
  • firma fb
  • firma instagram

Can Veteriner Kliniği olarak Çanakkale Ezine’de faaliyetlerimize devam ediyor, Çanakkale evcil hayvan sektöründe modern veterinerlik çözümleri üretiyoruz. Evcil hayvanların hayatlarının her aşamasında karşılaşabilecekleri problemlerin üstesinden gelmelerine yardımcı oluyor, daha sağlıklı, daha iyi yaşamalarına destek sağlıyoruz.

Kliniğimizde uzman kadromuz kedi köpek kısırlaştırma, kedi köpek diş taşı temizleme, inek ayak hastalıkları bakımı, keçi ayak hastalıkları bakımı, koyun ayak hastalıkları bakımı, evcil hayvan aşı hizmeti, evcil hayvan doğum hizmeti, evcil hayvan kısırlaştırma gibi onlarca farklı hizmeti başarıyla yerine getirmektedir.

Kliniğimiz uzman kadrosu gelişime açık ve yenilikçi yönüyle öne çıkıyor. Personellerimizin tamamı alanında yetişmiş ve tecrübe sahibi kişilerden oluşuyor. Her geçen gün kendilerini geliştirerek başarılarını daha da ileriye taşıyan personellerimiz, evcil hayvanlarınıza inceleyici çözümler üreterek, hastalıklarından, rahatsızlıklarından kurtulmalarını veya hiç yakalanmamalarını sağlıyor. Düzenli ilaçlama ve bakım hizmetleri sayesinde keçi, koyun, inek gibi yüksek verim alınması amaçlanan hayvanlardan en üst düzey et ve süt alınmasına yardımcı oluyor.

Kliniğimiz en modern ekipmanlar ve teknolojiler ile donatılmıştır. Bu sayede evcil hayvanların bütün gereksinimlerini başarıyla karşılayabiliyor, daha sağlıklı bir yaşam sürebilmeleri için çözümler üretiyoruz. Onların yaşam kalitelerini yükseltecek iyileştirici tedaviler yapıyoruz. En yeni bilgi, uygulama ve ilaçları başarıyla uyguluyor, en hızlı biçimde tedarik ediyor ve hem evcil hayvanların hem de sahiplerinin memnuniyetini en üst seviyede tutacak çözümlere imza atıyoruz.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR