• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Can Zeytin & Zeytinyağı Dünyası

Sektör :

Yetkili Kişi :

Tuncel Can

Türkiye’ nin en iyi zeytin ve zeytinyağını üreten ve en modern zeytinyağı fabrikası bulunan bölgesinden, Balıkesir/ Gömeç’ te yer alan firmamız sizlere en kaliteli zeytin ürünlerini sunmak adına kurulmuştur. Kısa süre içerisinde artan talep ve istekler, bizleri ayakları daha sağlam yere basan bir firma olmamızda destek olmuştur. Başarılarımızın gün geçtikçe artmasının nedeni ise müşteri memnuniyeti odaklı çalışma sistemimizdir.

Balıkesir ve çevre illerde toprağın zeytin üretime yatkınlığı ve verimliliği, zeytinin ve zeytinyağının kalitesini, lezzetini ve tazeliğini uzun süre koruyabilen özelliği ile ön plana çıkmaktadır. Hasat zamanında günlük toplanan zeytinleri ayırarak, bazılarını zeytin kurmaktayız bazılarını ise fabrikalarımızda soğuk sıkım yöntemi ile en hijyenik koşullarda sıktırıyoruz. Günün sonunda dolum ve paketleme işlemini tamamlayarak bir sonraki güne hazırlık yapıyoruz.

Sofralarınıza gelen zeytinyağı, günlük toplanıp taze olarak sıkım yapılmaktadır. Gönül rahatlığı ile kullanabileceğiniz ürünlerimizi sabah kahvaltılarınızda, akşam yemeklerinizde ve salatalarınızda tercih edebilirsiniz. Toptan ve perakende satışlarımız ile satış kanallarımızı gün geçtikçe arttırmaktayız. Kaliteli ürün ve hızlı teslimat bekleyen müşterilerimiz bizleri tercih edebilirler. 05372757544 numaralı telefondan ulaşarak, Tuncel Can yetkili kişisi ile iletişime geçerek siparişlerinizi oluşturabilirsiniz. Her müşteri bizler için özeldir ve siparişleriniz gün içinde hazırlanarak kargoya teslim edilmekte olup hiçbir gecikme yaşanmamaktadır.

Firmamızda, kendi ellerimizle kurduğumuz kırma zeytin, salamura zeytin, zeytinyağı köy sabunu, kantaron yağı, çizik zeytin ve zeytinyağı çeşitlerimiz ile siz değerli müşterilerimize en kaliteli ürünlerimiz ile en kaliteli hizmeti sunuyoruz. Can Zeytin& Zeytinyağı Dünyası müşterilerimizi beklemektedir.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR