• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98

Canlı Tarım İş Makinaları

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Başar Canlı

HAKKINDA;

Traktör KepçeHızla gelişen Tarımsal mekanizasyon ile birlikte ön yükleyici ihtiyacı daha fazla ön plana çıkmaktadı.
Tarımsal mekanizasyonun gelişmesi aynı zamanda ön yükleyiciere monte edilebilecek farklı ataşman taleplerini de ortaya çıkarmıştır.
Firmamız şu 17 farklı ataşman imalatı ile müşterilerinin taleplerini hızlı bir şekilde karşılayarak, ataşman çeşitiliğinde de sektördeki liderliğii kanıtlamıştır.

Firmamızın Kalite Politikası:

“ Müşteri istek ve beklentilerinin, en iyi şekilde tespit edilerek ürün ve hizmetlerimizden en yüksek tatmini elde etmesini temin etmektir.”

“ Kalite Kontrol Edilmez Üretilir.” Fikrinden hareketle, kuruluşumuzun uzun yıllardırTarım Makinalarıimalat sahasında yerleştirdiği “Canlı Tarım İş MakinalarıGüvenilirliği”,”Firma İtibarının Korunması ve Devam Ettirilmesi” firmamızda çalışan herkesin görevidir.

Konusunda ülkemizin büyük kuruluşlarından olanCanlı Tarım İş Makinalarıbütün çiftçilerimize Tarım Bakanlığının belirlediği teknik niteliklede veuluslararasıstandartlara uygun çok amaçlı makinalar sunuyor.

Teşekkürler...

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR
Merhaba

Bayram Nedeniyle Kapayılıyız
Solido Grup Firmamız Olarak Bayram Boyunca Hizmet Veremiyoruz. İstek ve Arzularınızı [email protected] Mail Adresinden İletebilirsiniz.

Herkesin Bayramı Mübarek Olsun.
İyi Bayramlar