• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Cansın Bayan Kuaförü ve Güzellik Merkezi

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Canan Ocak

  • firma fb
  • firma instagram

Ankara’da kuaför hizmeti veren Cansın Bayan Kuaförü ve Güzellik Merkezi birmilyonnokta.com üyesidir. Güzellik algısı kişiden kişiye değişen sübjektif bir kavramdır. Bu sektörde hizmet veren firmaların ise genel kabul görmüş veya genel olarak beğenilen stillerden uzakta müşterilerin isteklerine odaklanması gerekir. Fakat bu istekleri, uzmanların profesyonel bir gözle değerlendirip müşterinin gerçekte ne istediğini anlaması gerekmektedir. Bu noktada da alanında uzman firmalar dikkat çekmektedir.

Cansın Bayan Kuaförü ve Güzellik Merkezi olarak profesyonel ekibimizi müşterilerimizle buluşturmaktan mutluluk duyuyoruz. Müşterilerimizin isteklerini profesyonel ekibimizle uyguluyoruz. Hizmetlerimiz arasında saç renklendirme işlemleri, saç keratin bakımı, manikür pedikür işlemleri, kalıcı oje uygulaması, kaş tasarımı ve g5 masaj uygulaması bulunmaktadır. Farklı uzmanlıklar gerektiren bu işlemlerle, alanında çeşitli eğitimleri başarıyla tamamlamış ekibimiz ilgilenmektedir. Bunların yanı sıra en özel gününüzde de size hizmet vermekten memnuniyet duyarız. Bir ömür boyu hatırlayacağınız düğün gününüzü, titizlikle yaptığımız saç tasarımınızla güzelleştirmeye katkıda bulunuyoruz. Firmamız, genel tasarım ve bakım işlemleriyle ve özel günlerde verdiği hizmetleriyle müşterilerimizin güvendiği bir noktada olmayı amaçlamaktadır.

Ankara kuaför sektöründe hizmet veren firmamız, müşterilerin isteklerini profesyonel dokunuşlarla yerine getirmeye devam etmektedir. Size ve işimize verdiğimiz önem doğrultusunda uzman ekiplerimizle günün trendlerine uygun olarak ekipmanlarımızı yenileyip isteklerinizi karşılamaya yoğunlaşıyoruz. Verdiğimiz değerin karşılığında aldığımız müşteri memnuniyetinin ve devamlılığının sürmesi için tüm gayretimizle çalışmaya devam ediyoruz.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR