• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Cantürk İnşaat Harfiyat

Adres :

Başkent Osb Malı Köy Sincan Ankara Ankara » Sincan

Sektör :

Yetkili Kişi :

Mustafa Cantürk

E-Posta Adresi :

mcanturk19@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (542) 318 04 07

Whatsapp 2:

0 (542) 318 04 07

Cantürk İnşaat Harfiyat firmamız, Ankara Sincan’da faaliyet göstermekte olup müşteri memnuniyetini ve beklentisini en üst düzeyde tutmaktadır. Modern çözümleriyle Ankara hafriyat sektöründe fark yaratan firmamız, uzman kadrosuyla yenilikçi çözümler üretiyor. Dinamik kadrosuyla kendini her geçen gün daha da ileriye taşıyarak sektörünün lideri konumunda yer almayı sürdürüyor.

Hizmet verdiğimiz alan, gelişimi zorunlu kılmaktadır. Her geçen gün yeni araçlarla ve yeni yöntemlerle faaliyet gösterilmesi gerekmektedir. Firmamız bütün kadrosuyla bunun bilincinde olup çalışmalarını o doğrultuda yürütmektedir. Geniş araç ve ekipman yelpazemiz içinde bütün hafriyat gereksinimlerini karşılayacak nitelikte modellerimiz mevcuttur. Araçlarımızın tamamı en modern donanıma sahiptir ve personellerimiz en zorlu şartlarda dahi pratik biçimde kullanabilme becerisine haizdir. Bütün bunlar uygulamalarımızda kusursuz sonuçlar ortaya koymamızı sağlıyor. Müşterilerimizin beklentilerinin eksiksiz karşılanmasına aracı oluyor.

Yapı, inşaat, hafriyat, hafriyat kamyonu, damperli kamyon kiralama, bina yıkımı, inşaat sahası düzenleme, yüzeysel kazı işleri, temel kazı işleri, derin kazı işleri, altyapı işleri, temel dolgu işleri ve daha onlarca farklı hizmeti sunuyoruz. İnşaat alanları başta olmak üzere hafriyatın olduğu bütün alanlarda kazı, toprak sevkiyatı, taşıma işlerini güçlü araçlarımızla yapıyoruz. Güvenlik önlemlerinden taviz vermeksizin bina yıkımlarını gerçekleştiriyor, temizliğini yapıyoruz. Derin veya yüzeysel fark etmeksizin bütün kazı işlerini başarıyla yerine getiriyor, müşterilerimizin ihtiyaçlarını eksiksiz karşılıyoruz. Uygulamalarımızda kalite, başarı, güven ve uygun fiyat avantajı sağlıyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR