• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Car Center Oto Kuaför

Sektör :

Yetkili Kişi :

Emre İlgör

Arabanız her türlü ihtiyacını karşılayan merkezimiz Car Center Oto Kuaför birmilyonnokta.com üyeleri arasında yer almaktadır. Üstün hizmet anlayışıyla müşterilerini daima memnun eden firmamız sizlerin memnuniyeti için çok çalışıyoruz.

Oto yıkama, oto koltuk yıkama, oto boya koruma uygulaması, oto güneş yanığı onarımı, oto far parlatma, oto pasta cila, oto kuaför daha pek çok uygulamalarımızla Balıkesir otomotiv sektöründe hizmetlerimizi sürdürüyoruz.

Arabanızı son teknoloji ekipmanlarımızla en detaylı şekilde temizleyerek yeni gibi yapıyoruz. Çizikler, reçine, tuz, asit yağmurları gibi sebeplerden dolayı aracınızın görünüşü bozulabilir. Bunu pasta-cila uygulamamızla ortadan kaldırıyoruz. Pasta uygulayarak otomobilinizin yüzeyindeki boya kaplamasını inceltip oluşan sorunları ortadan kaldırıyoruz. Cila işlemimizle de otomobilinizi parlatıp, koruma sağlıyoruz. Boyanın üzerine cila uygulayarak da boyanın daha canlı ve parlak gözükmesini sağlıyoruz. Pasta-cila uygulamamızla arabanızı toz ve kirden koruyoruz.

Çevresel etkenlerden dolayı araçların farları zamanla tozlanır. Bu da aracı hem daha eski gösterir hem de gece trafiğinde yol görüşünde olumsuz etki yaratabilir. Yolu görmenizi zorlaştırır ve kaza riskini arttırabilir. Bu sorunları ortadan kaldırmak için farları zımparalıyoruz ve kiri temizliyoruz. Daha sonra pasta işlemiyle yüzeyi düzeltip parlatıyoruz. Son olarak da cila yaparak daha parlak ve pürüzsüz hale getiriyoruz.

Aracınız bize emanettir. Onu en iyi hale getirerek hem dış görünüşünü güzelleştiriyor hem de sürüş keyfinizi arttırıyoruz. Hizmetlerimiz için bize ulaşabilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR