• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Cardent Boyasız Göçük Düzeltme

Adres :

Yenibosna Çobançeşme Mh. Kalender Sk. No: 16 İstanbul » Bahçelievler

Sektör :

Yetkili Kişi :

Ercan Yıldız

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

ercan@cardentoto.com

Whatsapp 1:

0 (532) 173 41 13

Whatsapp 2:

0 (537) 795 22 56

Araçlarımız bizler için değerli birer vasıtalar olması yanında maddi değerleri de bulunmaktadır. Yaşantımız esnasında sık sık kullanım olduğunuz bu vasıtalarda beklenmedik olaylar ve kazalar yaşanabilmektedir. Bu süreç eşliğinde de değerli araçlarınızın kaportalarında göçükler oluşabilmektedir. İşte oluşan bu göçüklerin profesyonelce giderilmesi ve boya işlemi görmeden yapılması çok büyük bir öneme sahiptir. Çünkü 2.el araç satış sürecinde boya önemli bir kriter haline gelmektedir. Bizlerde Cardent Boyasız Göçük Düzeltme olarak gerekli süreci sizlere profesyonel bir şekilde sizlere sunmaktayız. Bizlerden gerekli hizmetleri alarak araçlarınızın değer kaybını önleyebilirsiniz.

Cardent Boyasız Göçük Düzeltme olarak İstanbul ilinin Bahçelievler ilçesinde yer alan işletmemizde siz değerli müşterilerimize bu konuda gerekli olan profesyonel hizmetleri vermekteyiz. Kurulmuş olduğumuz ilk günden buyana sizlere kaliteli, modern, profesyonel, güvenilir, hızlı ve müşteri memnuniyet odaklı bir şekilde hizmet vermemiz neticesinde İstanbul oto servis ve tamirhane alanında halkımız tarafından tercih edilen değerli bir kurum haline gelmiş bulunmaktayız. Gelmiş olduğumuz bu modern ve kaliteli hizmet sürecinin korunması ve geliştirilerek daha yüksek kalite standartlarına sahip hizmetlerin sizlere verilmesi adına yenilikçi ve modern yapımız ile destek olmaya devam etmekteyiz.

İşletmemizde her marka, model ve yaşa sahip olan araçların dış kaporta sistemlerinde meydana gelen göçük sorunlarını profesyonel bir süreç eşliğinde ilerletmekte ve boya uygulamadan eski hallerine getirmekteyiz. Bu sayede araçlarınızın ikinci el satış sürecinde değer kaybı yaşamasının önüne geçmekteyiz. Cardent Boyasız Göçük Düzeltme olarak sizlere bu süreçte bizleri tercih edebilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR