• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Carnaval Bakery

firma adresi

Adres :

Fatih Mahallesi Medine Caddesi No : 37 32200 Isparta » Merkez
firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Harun Demirci
firma email

E-Posta Adresi :

[email protected]
firma wp

Whatsapp 1:

0 (542) 303 15 49

reklam logosu
  • firma instagram

Carnaval Barkey isimli işletme olarak siz müşterilerimize Isparta ilinde hizmet vermekte ve sunduğumuz hizmet karşısında her zaman müşterilerimizin takdir ve memnuniyetlerini kazanmaktayız. İşletme olarak pasta ve tatlı alanlarında taze ve lezzetli bir hizmet sunmaktayız. Tüm ürünlerimiz işletmemiz bünyesinde hazırlanmakta ve hazırlanma aşamasında kullanılan tüm ürünler en taze halleriyle temin edilerek sunulan ürünlerin memnun etme seviyesini en üst kısımlara taşımaktadır. İşletme olarak siz müşterilerimize her zaman şeffaf bir hizmet sunmakta ve satın almak istediğiniz pastaların ve tatlıların tartılması aşamasında tartılar her zaman görebileceğiniz şekilde konumlandırılmaktadır. Bu sayede müşterilerimize şeffaf bir hizmet sunulmakta ve güvenleri kazanılmaktadır.

İşletme olarak pasta ve tatlı alanında hizmet veren bir işletme olarak her zaman temizlik konusunda çok büyük bir önem ve titizlik vermekteyiz. Bu önem ve titizlik ışığında bünyemizde her zaman temizlik elemanları bulundurmakta ve bu temizlik elemanları sayesinde işletmemiz günlük olarak düzenli bir şekilde temizlenmektedir. Ayrıca anlaşmalı olduğumuz şirketler tarafından ayda bir kez olmak üzere işletmemiz büyük bir temizlik aşamasından geçirilmektedir. Bu temizlik aşamaları sayesinde siz müşterilerimize en temiz ve sağlıklı halleriyle hizmet sunulmaktadır.

Sizlerin de bu şekilde taze, lezzetli ve temiz bir hizmete ihtiyacınız var ise eğer Isparta tatlı sektöründe hizmet veren işletmemize gelerek ailenizin ve sizin ağzınızı tatlandıracak şekilde kaliteli bir hizmet alma imkanına sahip olabilirsiniz.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR