• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Çarşı Akademi Kuaför ve Güzellik Merkezi

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Duygu Yılmaz

  • firma fb
  • firma instagram

Birmilyonnokta.com ailesinin yeni güzellik uzmanı üyesi olan Çarşı Akademi Kuaför ve Güzellik işini çok titiz ve ciddi bir şekilde icra etmektedir. Salon temizliği ve çalışan disiplinine verdiği önem kadar kullandığı malzemeye ve araç gereçlere de dikkat eden firmamız müşteriler için son derece hassas çalışmaktadır. Tek kullanımlık havlu ve şampuanların yanı sıra kullandığı tarak, makas, fön makinası gibi eşyaları da sürekli olarak anlık temizlemektedir.

Firmamız saç kesimi, saç balyaj, röfle, ombre ve düz boyanın yanı sıra saç yıkama ve saç fönü de uygulamaktadır. Sadece saç değil tüm vücut ağda, özel yağlardan ve vitaminlerden oluşan maskelerle yüz masajı da uygulamakta olan firmamız daha birçok hizmet sunmaktadır. Saydıklarımızın yanı sıra manikür, pedikür, gelin makyajı, gelin başı, kaş ve yüz alımı, ipek kirpik uygulaması, altın oran kaş tasarımı da yapmaktayız. Firmamız karma müşteri kabul etmektedir.

İstanbul güzellik saydığı tüm bu hizmetlerin yanında bir de özel günlerde uyguladığı dev indirimlere de sahip. Bu indirimlerden faydalanmak için mutlaka bizleri takipte kalın. Bir uygulamayı yaparken aniden çekilişten şunu da kazandınız diyebiliyoruz. Hiç ummadığınız anda keratin bakımı kazanma şansını yakalayabilirsiniz. Saç kesimi yapıp hemen sonrasında ücretsiz keratin bakımını neden siz kazanmayasınız?

Şanslı bakımlar diliyoruz şimdiden. Salonumuzda yoğunluk oluşmaması için randevu sistemi ile müşteri almaktayız. Lütfen gelmeden önce arayarak randevu alınız.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR