• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Carwash Oto Yıkama & Hafriyat ( Milas Oto Yıkama )

Sektör :

Yetkili Kişi :

Hasan Turunğ - Ekrem Turunğ

Carwash Oto Yıkama & Hafriyat olarak birmilyonnokta.com üyeliğimiz ile sizlere daha yakınız. Çoğumuzun zamanının büyük bir bölümünü geçirdiği otomobillerimizin temizliği, hem sizin hem de sevdiklerinizin sağlığını korumak için en çok dikkat edilmesi gereken konulardan biridir. Carwash Oto Yıkama olarak aracınıza en uygun ekipman ile detaylı temizlik hizmeti veriyor, sağlığınızı korumanız için canla başla çalışıyoruz.

Firmamız Muğla oto aksesuar ve modifiye alanında verdiği hizmetlerle her geçen gün daha çok mutlu müşteriye ulaşmaktadır. Birçok farklı alanda en iyi hizmeti sunmayı hedefleyen firmamızın başlıca verdiği hizmetler, oto kuaför, oto yıkama, koltuk yıkama ve oto aksesuar satışı olmakla birlikte, çekyat ve koltuk yıkama hizmetlerimiz ile de sağlığınızı korumanıza yardımcı oluyoruz. Eşyalarınızın zarar görmemesi için her döşeme tipine uygun olan doğru malzeme kullanımına özen gösteriyoruz.

Hafriyat alanında da verdiğimiz hizmetler ile inşaat alanında da yanınızdayız. Faaliyet gösterdiğimiz Muğla Milas’da alo hafriyat firması olarak bina yıkım kırım işlerinizi özenle gerçekleştiriyor, çıkan molozun kaldırılması ve alanın temizlenmesini en kısa sürede tamamlıyoruz. Alanında uzman ekibimiz, yıkım kırım işlemlerinden doğabilecek her türlü zararın bertaraf edilmesi için gereken tüm işleri yapmaya hazır.

Her zaman mutlu müşteri anlayışı ile çıktığımız bu yolda en iyi hizmeti en hızlı şekilde alabilmeniz için Carwash Oto Yıkama & Hafriyat ekibi olarak her daim yanınızda olacağız.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR