• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98

Çay Oto Lastik Rot Balans

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Seyfettin Çay

  • firma fb

Araçlar, günlük hayatın en büyük kurtarıcılarından biri oluyor. Aceleniz olduğu zaman, gün içinde halletmeniz gereken işler olduğu zaman ya da seyahat sırasında araçlardan yardım alınıyor. Fakat bazı durumlarda araçlar yolda kalabiliyor. Aracınızla seyahat ederken kaza yapabilir, aracınızı bir yerlere çarpabilirsiniz. Bununla birlikte aracınızın yakıtı bitebilir, aracınızın lastiği zarar görebilir ya da aracınızın motorunda arıza oluşabilir. Yaşanan bu aksiliklerin sonucunda aracınız yolda kalabilir. Aracınızla yolda kaldığınız zaman telaş yapmanıza gerek kalmıyor. Çay Oto Lastik Rot Balans ailesi olarak bulunduğunuz adrese gelerek aracınızı ve sizi alıyoruz. Aracınızı istediğiniz adrese bırakıyoruz. Eğer isterseniz aracınızın tamir ve bakımı için gerekli işlemleri yapıyoruz.

Aracınızla ne zaman ve nerede yolda kalacağınızı bilemezsiniz. Bu nedenle ihtiyaç duyduğunuz her an 7/24 bizimle iletişime geçebilir ve hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz. Adana oto lastik ve jant sektöründe verdiğimiz hizmet doğrultusunda araç kurtarma çalışmalarımızla birlikte oto lastik satışı yapmaktayız. Sıfır lastiklerle ikinci el lastikler firmamızda bulunuyor. İhtiyacınız ve isteğiniz doğrultusunda aracınıza uygun lastik seçimini güvenle yapabilirsiniz.

Sektörde gerçekleştirdiğimiz çalışmalar doğrultusunda aracınızın tamir, bakım ve onarım işlemleri ile ilgileniyoruz. Yılların bilgi ve birikimi doğrultusunda çalışmalarımızda hataya yer vermiyor ve büyük bir özenle çalışmalarımızı gerçekleştiriyoruz. Uygun fiyat aralığında kaliteli ve güvenilir hizmet sunmaya gayret ediyoruz. Sizler de sektörde firmamızı güvenle tercih edebilir, vermiş olduğumuz hizmetlerden faydalanabilirsiniz.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR