• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Çaylı Elektrik

Sektör :

Yetkili Kişi :

Ahmet Karabacak

Çaylı Elektrik olarak, sektörümüzde öncü ve lider firma olarak sizlere hizmet vermekten büyük gurur ve mutluluk duymaktayız. Elektrik ve elektronik sektöründe en modern ve en yenilikçi firmaların başında gelen Çaylı Elektrik; Denizli Merkez Elektrik ve Elektronik şubesi ile elektrik ve elektronik malzemeleri temini ve elektrik tesisat çalışmaları sektöründe en başarılı firmalardan birisi olarak hizmet vermektedir. Uzman ve güler yüzlü çalışan teknik ekibimiz ile elektrik tesisatı çalışmalarımıza sizler için devam etmekteyiz. Teknolojideki gelişmeleri de oldukça yakından takip eden ve modernize çalışma temposu ile günden güne kendisini daha iyi ve daha yeniye hazırlayan Çaylı Elektrik; bu sayede sizlere daha doğru şekilde hizmet verebiliyor ve üstün kalitesinden kesinlikle ödün vermiyor.

Elektrik ve elektronik işleri ve elektrik tesisatı alanında uzmanlaşmış olan teknik ekibimiz; sizlere elektrik tesisatlarının döşemesi, uydu sistemleri yapılandırılması, internet sistemleri kurulumu ve onarımı konusunda en güzel ve en doğru şekilde hizmet vermeye devam etmektedir. Çaylı Elektrik olarak, yıllardır başarıyla sunduğumuz hizmetlerimizi uluslararası yüksek kalite standartları çerçevesinde sizlere en makul fiyatlara ulaştırmaya çalışıyoruz.

Temel ilke ve gayemiz; sizlere en uygun fiyata en iyi işçiliği sağlamaya çalışmaktadır. Çalışmalarımız bu şekilde bütün hızıyla sürecek ve sunduğumuz yüksek kaliteden ödün vermemek için büyük çaba göstereceğiz. Çaylı Elektrik olarak, Denizli Merkez şubemizde siz müşterilerimize hizmet vermeye devam ediyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR