• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Cazadora Boutique

Sektör :

Yetkili Kişi :

Birsu Koçkaya

İlk kurulduğumuz günden buyana kalitemizden ödün vermeden siz değerli müşterilerimizin memnuniyetini en üst düzeyde gözeterek kaliteyi ve doğru fiyatı sizlerle buluşturarak büyümeye devam ediyoruz. Dünyadaki ve ülkemizdeki trendleri yakından takip ederek yenilikçi yapımız ve dinamik kadromuzla sizlere her daim en iyi hizmeti sunma hedefindeyiz. Bünyemizde her sezon bayan giyimin birçok zevkine hitap eden geniş bir ürün yelpazesi ile sizleri buluşturuyoruz.

En önemli referansımız olan siz değerli müşterilerimizin memnuniyeti ve göstermiş olduğunuz ilgi alaka ile İstanbul giyim sektöründe ön sıralarda yer almayı hedeflemekteyiz. Bayan giyiminde aradığınız her türlü çizgiyi, rengi ve deseni bir arada bulmanıza imkân sağlıyoruz. İsteklerinize cevap verecek kombinleri tek bir merkezden yapılabilmesini mümkün kılıyoruz. Kaliteyi en uygun fiyatlar ile sizlerle buluşturan firmamız ürünlerinin ve hizmetinin arkasında durarak bizlere duyduğunuz haklı güveni devam ettirecektir. Güveninizi boşa çıkarmama adına her gün bir öncekinden daha fazla çalışıyor ve memnuniyetinizi fazlasıyla önemsiyoruz. İnternet ortamından da bizlere ulaşarak güvenli alışverişin tüm imkanlarından, ödeme ve teslimat gibi birçok avantajlardan yararlanabilmeniz mümkündür.

Bayan giyimin ve modanın adresi olan firmamız sizlerin de desteği ile uygun fiyatlar ile kaliteli giyinmek isteyenlerin tercihi olmaya devam edecektir. Aile sıcaklığı ortamında karşılanacağınız güler yüzlü alanında eğitimli ve uzman çalışanlarımız ile her daim uğrak yeriniz olacağımızı umuyor ve sizlerle tanışmayı sabırsızlıkla bekliyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR

Merhaba

Bayram Tatili nedeni ile firmamız bayram boyunca hizmet vermemektedir. Anlayışınız için teşekkür ederiz.
İstek ve arzularınızı [email protected] mail adresinden iletebilirsiniz.

İyi Bayramlar