• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Çelik Oto Kurtarma ( Alanya Oto Kurtarma )

Adres :

Güller Pınarı Mahallesi Antalya » Alanya

Sektör :

Yetkili Kişi :

Tunahan Çelik

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (553) 674 75 11

Antalya Alanya’da yer alan ve yol yardım sektöründe hizmet veren Çelik Oto Kurtarma (Alanya Oto Kurtarma) adlı firmamızbirmilyonnokta.comüyesidir.

Sizlerin her daim yanında olmanın amacı ile ihtiyaç duyduğunuz her yardım anında yanınızda olmaktayız. Bizlere 7/24 ulaşabileceğiniz hattımızdan bizimle iletişime geçtiğiniz takdirde anlık olarak yola koyularak sizlere yol yardım konusunda destek vermekteyiz. En kısa yolları kullanarak ivedilikle yanınıza ulaşmamız ile birlikte donanımlı aracımız sizleri bulunduğunuz andan kurtaracak olup içinde bulunduğunuz yerden çekecektir.

Antalya Alanya yol yardım sektöründe öncü bir firma olma yolunda kendimizi geliştirerek ilerlemekte ve güvenilir hizmet anlayışımız dahilinde incelikle servis sunmaktayız. Yol ve lokasyonları iyi bilen ekibimiz ile güvenilir görev anlayışımız kapsamında yüksek öncelikli görev anlayışımızda faaliyet yürütmekteyiz.

Alanya ilçesinin her bölümüne hakim ekibimiz sizlere açık adresinizi belirmeniz durumunda en kısa süre içerisinde ulaşacaktır. Sorun olay yerinde çözülecek olup aracınız özenle çekilecek ve duyarlı yaklaşımımız ile herhangi bir hasara karşı dikkatle yaklaşılarak hasar çekilme sırasında sarsılmamakta ve sorun büyümemektedir.

Kurtardığımız tüm araçların bizlere itimat göstermesi ile birlikte sektörümüzde güvenilir müşteriler ile tanışmakta ve kendi kalitemizi gözler önüne sererek portföyümüzde sürekli müşteriler elde etmekteyiz.

Tüm ekibimiz istikrarlı bir çalışma dahilinde her müşterimize özveri ile yaklaşmakta ve markamızı temsil etmektedir. Bu bilinçte görev aldığımız alanda kendimizi geliştirmek ve şartlara uyum sağlamaya önem verilmektedir.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR