• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Çelikler Koltuk Kanepe Hastanesi

firma adresi

Adres :

Şehit Cumhuriyet Başsavcısı Murat Uzun Sokak No: 21 Samsun » İlkadım
firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Çakır Çelik
firma websitesi

Web Sitesi :

firma email

E-Posta Adresi :

-
firma wp

Whatsapp 1:

0 (530) 905 74 73

  • firma fb

Çelikler koltuk kanepe hastanesi, mobilya sektöründe trendlere uygun çalışma stiliyle öncü firma olmaya devam ediyor. Mobilya imalatı yapan yer arıyorsanız hizmetimize başvurabilirsiniz. Kişiye özel mobilya imalatı, özel mobilya imalatı, koltuk sigara yanığı tamiri hizmetlerimiz bulunuyor. Yatak odası ya da yemek odası koltuk takımları için evinizin şıklığını bize bırakabilirsiniz. Evinizin ihtişamı için özenle çalışıyoruz.

Müşteri memnuniyeti bizim için oldukça önemlidir. Müşteri odaklı hizmetimizle iç mekanları estetik görünüme ulaştırmayı hedefliyoruz. Eskimiş ya da yenilenmesi gereken koltuklarınızı gönül rahatlığıyla bize emanet edebilirsiniz. Apayrı hava katacak kumaş çeşitlerimiz bulunmaktadır. İsterseniz koltuk kaplama isterseniz de tamir ettirebilirsiniz.

Samsun koltuk kanepe hastanesi göz alıcı işlemelerle bezenmiş ürünleriyle sizleri bekliyor. Hasar görmüş koltuklarınız için endişelenmeyin. Kaliteli malzemelerle koltukları tamir etmekteyiz. En çok vakit geçirdiğiniz ve misafirlerinizi ağırladığınız alanlardan olan salonlarına yeni bir hava katmak istiyorsanız bizi tercih edebilirsiniz. Hem modern hem de şık görünüme koltuklarınızı akıllı teknolojilerle kavuşturuyoruz.

Salon dekorasyonu herkes için oldukça önem taşımaktadır. Birbirinden kaliteli ve modern tasarıma sahip kumaşlarımızla kaplama ve tamir işlemleri gerçekleştirmekteyiz. Salon dekorasyonunu harika koltuklarla tamamlamak için hizmetimizi tercih edebilirsiniz. Salonunuza kaliteli koltuklarla ferah bir hava mı katmak istiyorsunuz yenilenmiş koltuk görünümü için acele edin. Temiz ve düzenli dekorasyon için koltuklarınızı bize emanet edebilirsiniz. Koltuk yüz değişim fiyatları için bizimle iletişime geçerek bilgi alabilirsiniz.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR