• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Cemre Koltuk Yıkama ( Buca Koltuk Yıkama )

Adres :

220 Sok No 128 Buca İzmir İzmir » Buca

Sektör :

Yetkili Kişi :

Volkan Aridak

E-Posta Adresi :

aridakvolkan@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (507) 165 35 72

Koltuk temizliğinizi sağlamanın mümkün olmadığı ve severek kullandığınız koltuklarınızı örtü ile gizlemek istemediğinizde Cemre Koltuk Yıkama olarak, İzmir temizlik sektöründe sizlerle birlikteyiz. Sizlerin memnuniyetini sağlamak için oldukça büyük çabalar sarf etmekte ve gelişimimize devam ettirmekteyiz. Sizlere sunduğumuz hizmetten ve bizlerden memnun olmanızın bizim için oldukça önemli olduğunu da ayrıca belirtmek isteriz.

Alanında oldukça başarılı olan personellerimiz yaptıkları işlere fazlası ile önem vererek hata kabul etmemektedir. Sektördeki başarımızı personellerimize borçlu olmamızın yanı sıra kullandığımız son teknoloji makinelere ve kaliteli malzemelerimize borçluyuz. Kullandığımız malzemelerimizin çevre ve insan dostu olduğunu da değinmek isteriz. Sizlere sunduğumuz hizmetler şu şekildedir; koltuk takımı yıkama, berjer takımı yıkama, çekyat takımı yıkama, yatak yıkama, sandalye yıkama, araç koltuğu yıkama ve detaylı araç koltuğu yıkama. Detaylı araç koltuğu yıkama seçeneğimizde araç koltukları, tavan, taban, bagaj ve kapılar yer almaktadır.

Sizlere sunduğumuz hizmetlerimizi tümüyle ayağınıza getiriyoruz ve kaliteli temizliğimizi evlerinizde gerçekleştiriyoruz. Bu durum sizlere, eksikliğimizi fark ettiğimizde anında müdahale etme imkanı sağlamaktadır. Sizlerin gözümüzden kaçan durumlarda bizi uyarıyor oluşunuz ile bizlerin temizliği de böylece tam anlamı ile kusursuz olmuş olur.

Tüm bu hizmetlerimizi sunarken ve sizleri kaliteli hizmetlerimiz ile buluştururken uygun fiyat politikası güdüyor olmamız bizi rakiplerimizden ayırmaktadır. Kaliteli temizliğe uygun fiyata sahip olmak istediğiniz her zaman, bizlere iletişim adreslerimiz üzerinden ulaşabilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR