• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Cendere Car Wash

Adres :

Bahçelevler Mah. 903sok. Cendere Car Wash Adıyaman Merkez ( Ayaz Moda Kuaför Arkası) Adıyaman » Merkez

Sektör :

Yetkili Kişi :

Aykut Subatan Abdurrahman Subatan

E-Posta Adresi :

aykutaykut0202@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (506) 104 69 69

Cendere Car Wash olarak Adıyamanda otomotiv sektörünün yıkama bölümünde oto yıkama ,oto iç dış yıkama ,oto detaylı iç dış temizlik,oto park işleri,üzerine hizmetler vermekteyiz

Sürekli ve yenilikçi tarzı ile kesintisiz olarak faaliyet gösteren Cendere Car Wash firmamız, saygılı ve ahlaklı düşüncesinden ödün vermemektedir. Olaylara karşı taraftan bakmayı alışkanlık haline getirmek ve hizmetlerin sağlam temeller ile kurulması için hizmet alanlarımızı genişletmekteyiz. Sektörde kalıcı ve yapıcı çözümler sunabilmek adına, deneyimli çalışan kadromuzu diri tutmak ve çalışan personellerimizin tüm güvenliğini sağlamaya gayret göstermekteyiz. Değerlerimiz arasında, müşteri odaklı çalışma ilkesi, çevre dostu, insan dostu ve topluma olan sevgimiz ile birlikte güvenli markalar arasında en zirvede yer alma isteğini, sıkça dile getirmekteyiz.

Çalışma alanlarımızda en kaliteli ve en pratik çözümleri sunmak ve müşterilerimize karşı saygı ve hoşgörülü olmayı ilke edinmekteyiz. Lider ve güvenli marka olmak için en doğru bilgiler ışığında hizmet vermekte ve müşteri, aynı zamanda da sektördeki diğer firmaların bizler ile iyi ilişkiler kurmasına da özen göstermekteyiz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR