• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Çerkezköy İşitme Cihazları

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Elif Yüce

reklam logosu
  • firma instagram

Tekirdağ'da medikal ve tıbbi cihaz sektöründe kaliteli ve güvenilir bir hizmet sunmakta olan Çerkezköy İşitme Cihazları isimli değerli firmamız da birmilyonnokta.com üyesi olarak büyüme hızına büyük bir ivme kazandıran firmalar arasında yerini almış bulunmaktadır. Her geçen gün biraz daha büyüyüp gelişen değerli firmamız sağlık sektörüne oldukça büyük katkılarda bulunmaktadır. Sağlığımız her şeyden önemlidir ve asla ertelenmemesi gereken bir noktadır.

Bazı sağlık sorunları kısa süreli tedaviler veya uzun süreli tedaviler sonucu ortadan kalkar. Bazı sağlık sorunları ise kalıcıdır ve düzenli tedaviye ihtiyaç duyulmaktadır. Bu sağlık sorunlarından bir tanesi de işitme sorunudur. İşitme problemi yaşamakta olan insanlar belli bir süre sonra işitme cihazları kullanarak hayatlarını kolaylaştırırlar ve işitmeye devam ederler. İşitme sorunu gibi yüzlerce kalıcı sorun vardır ve günümüzde yaygın olarak görülmektedir. Bunların birçoğunda işitme cihazı gibi medikal ürünler kullanılarak sorun bir nebze de olsa ortadan kaldırılır.

Tekirdağ medikal ve tıbbi cihaz, işitme cihazları, tansiyon ölçer, ateş ölçer, koltuk değnekleri, tekerlekli sandalye, işitme cihazı pili satışı ve tamiri gibi birçok hizmet sunmaktadır. Kurulduğu günden bu yana yüzlerce başarıya imzasını atmış olan firmamız oldukça yoğun bir müşteri kitlesine de sahiptir. Kaliteli ve uzun ömürlü cihazları ile insanların hayatlarına dokunan firmamız, bu hizmeti müşterilerine ulaştırmanın gururunu yaşamaktadır.

Deneyimli çalışan kadrosu ve son derece kaliteli olan cihazları ile müşterisine en iyi hizmeti sunmakta olan firmamıza iletişim numarası üzerinden arayarak anında ulaşabilirsiniz. Kaliteli ve güvenilir tıbbi cihaz alışverişinin adresinde olduğunuzu unutmayınız.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR